Masumiyet’in Yıldızı Sessizliğini Bozdu! Deniz Çakır Yetkililere Büyük Tepki Gösterdi: “İnmeli Bayraklar Yarıya…”

Aleyna

Haberler

30 Temmuz 2021

Masumiyet’in Yıldızı Sessizliğini Bozdu! Deniz Çakır Yetkililere Büyük Tepki Gösterdi: “İnmeli Bayraklar Yarıya…”

Masumiyet ile ekranlarda fırtınalar estiren Deniz Çakır sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Ünlü oyuncu, ülkenin dört bir yanını cehenneme çeviren orman yangıları için dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Sevilen oyuncunun o sözler sosyal medyada olay oldu.

deniz çakır-masumiyet

Son dönemlerin en çok konuşulan kadın oyuncularından olan Deniz Çakır’ın attığı adım olay oluyor. Hacettepe Üniversitesi mezunu olan ünlü ismi ilk olarak İki Arada Aşk projesi ile görmüştük. Ardından Kadın İsterse, Yaprak Dökümü, Iffet, Muhteşem Yüzyıl, Yasak, Altınsoylar, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Vurgun gibi projelerde yer alan ünlü oyuncu hem güzelliği hem de başarılı oyunculuğu hepimizin kalbinde taht kurdu. En son Masumiyet dizisindeki performansı ile olay yaratan Deniz Çakır, sosyal medyanın gündeminden de düşmüyor.

Milli Yas İlan Edilmemesine Tepki Gösterdi

Bildiğiniz gibi son iki gündür ülkecek çok zor şeyler yaşıyoruz. Manavgat’ta başlayan orman yangını ülkenin birçok şehrine yayılarak birçok canlının yaşamına son verdi. Tüm Türkiye’nin büyük bir üzüntü ile takip ettiği orman yangınlarına da Ezgi Mola, Demet Akalın, Seren Serengil, Tuba Ünsal gibi birçok isimden tepki geldi.

deniz çakır-masumiyet

Yangınlar sebebiyle zarar gören herkese yardım edebilmek için harekete geçen ünlü simalardan bazıları yetkili isimlere de tepki gösterdi. Bu isimlerden biri de Deniz Çakır oldu. Yangından dolayı birçok canlının hayatını kaybettiğini dile getiren güzel oyuncu Instagram hesabından “Bilmem ne kralı için bayrak indiren, yas ilan eden ülkem… 500 kere milli yas ilan etmeli bu topraklarda ölen canlar için. Ve evet inmeli bayraklar yarıya bu bir yastır! Ölen candır…”diye not paylaştı. Ünlü ismin o sözleri ise kısa sürede sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz