Photoshop Gırla Gidiyor! Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade Influencer Tayfasıyla Bir Güzel Dalga Geçti

Aleyna

Haberler

1 Mart 2021

Photoshop Gırla Gidiyor! Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade Influencer Tayfasıyla Bir Güzel Dalga Geçti

Bu akşam 100. bölümü yayınlanan “Yasak Elma”nın Şahika’sından haber var! Nesrin Cavadzade’nin influencer taklidi takipçilerini çok güldürdü.

Yasak Elma afiş

FOX’un sevilen dizisi “Yasak Elma” bugün dalya diyor. Dizi sürelerinin uzaya çıktığı, seyircilerin dijital dizilere kaydığı ve reklam gelirlerinin düştüğü bu dönemde 100 bölüm çekmek hiç kolay bir iş değil! “Yasak Elma”, sürekli yenilenen olay örgüsü ve temposu hiç düşmeyen senaryosu sayesinde bu noktaya geldi. Oyuncuların katkısını da yabana atmamak gerekiyor tabii ki!

Nesrin Cavadzade Eda Ece Şevval Sam

Örneğin, dizinin Yıldız’ı Eda Ece, rolüne kendisinin kattığı mizah unsurlarıyla entrika dolu bir dizide izleyiciye nefes aldırdı. Oyuncu olarak ne kadar çok yönlü olabileceğini de herkese kanıtladı ve kariyeri için önemli bir adım attı. Ama dördüncü sezonun yıldızı tartışmasız bir şekilde Şahika karakteri oldu!

“Şalgam içerek ölemezdi”

Nesrin Cavadzade

Nesrin Cavadzade’nin oynadığı Şahika karakteri, son bölümlerin yıldızı ve Twitter trendler listesinin değişmeyen ismi oldu! Birkaç hafta önce, yapımcı Fatih Aksoy ile yaşadığı kriz nedeniyle Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrılacağı söyleniyordu. Bu iddialar asılsız olsa da senaristlerin çok işine yaradı!

Nesrin Cavadzade için yazılan ölüm sahnesi sadece bir entrika ve şaşırtmacadan ibaretti! Ama bu sahne sayesinde dizinin 96. bölümü büyük bir rating başarısı kazandı. Şahika’nın ölmediği, hatta en büyük amacına kavuştuğu anlaşıldığında dizi daha da ilgiyle izlenmeye başladı.

Nesrin Cavadzade

Dizi kadar ilgiyle takip edilen diğer şey de Nesrin Cavadzade’nin Instagram hesabıydı! Ünlü oyuncunun yaptığı Şahika esprileri tüm takipçilerini çok güldürüyordu.

Ama son paylaşımıyla gördük ki, Şahika’nın tek yeteneği şarkı söylemek değilmiş. Influencer olursa da çok ses getireceğini düşünüyoruz!

“Al gülüm birlikte yanalım”

Nesrin Cavadzade

Nesrin Cavadzade, geçen haftalarda setten “Sarışın Şahika” pozları atmıştı. Meğer o kılıktayken influencerları yerin dibine sokacak videolar da çekmiş!

Malum, photoshop ve filtre meselesi son günlerde Duygu Özaslan başta olmak üzere pek çok fenomenin dilinden düşmüyor. Konuyla ancak bu kadar iyi dalga geçilebilirdi. Bu videoyu çekerek gerçekten bir ruj tanıtsa, o ürün satış rekoru kırardı herhalde!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz