Masumlar Apartmanı Seti Bugün Neşeli! Merve Dizdar Olmayınca Esra Ruşan ve Farah Zeynep Abdullah Çok Eğlendi

Aleyna

Haberler

1 Mart 2021

Masumlar Apartmanı Seti Bugün Neşeli! Merve Dizdar Olmayınca Esra Ruşan ve Farah Zeynep Abdullah Çok Eğlendi

Merve Dizdar olmayınca “Masumlar Apartmanı” setine huzur (!) geldi. Esra Ruşan, bütün gününü dizideki kankası Farah Zeynep Abdullah ile geçirdi.

Masumlar Apartmanı afişi

TRT 1’in sevilen dizisi “Masumlar Apartmanı”, sezonun en çok rating alan ve konuşulan işlerinden biri oldu. Sevgisizliğin açtığı yaraları işleyen ve tüm üyeleri ayrı psikolojik sorunlar yaşayan bir aileyi merkeze alan dizi, sıra dışı senaryosuyla dikkat çekti. Olağanüstü oyunculuk performanları da eklenince, salı günlerinin rating şampiyonu olmamasının hiçbir sebebi kalmadı!

Masumlar Apartmanı oyuncuları

Bu başarıda setteki huzurlu ortamın da payı var şüphesiz! Dizinin başrol çifti Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah “Kurt Seyit ve Şura” dizisinden beri yakın arkadaş. Kız kardeşleri oynayan Ezgi Mola ve Merve Dizdar “Alice” müzikalinden beri hiç ayrılmıyor. Ama setin asıl komedi bombası Esra Ruşan!

Merve Dizdar’ın Başının Belası!

Esra Ruşan Merve Dizdar

Dizide Esra’yı oynayan Esra Ruşan ve Gülben’i canlandıran Merve Dizdar, dizideki durumun aksine, çok yakın arkadaş. Efsane dizi “Vatanım Sensin”den bu yana dostlukları süren ikili, setteki tatlı sert çatışmalarını sık sık Instagram’da paylaşıyor. Merve Dizdar’ın gördüğü özel ilgiden rahatsız olan Esra Ruşan herkesi çok güldürdü mesela!

Arkadaşının oyunculuk yöntemlerini eleştirip “showcu” dediği bile oldu!

Esra Ruşan, en sonunda dayanamayıp arkadaşının odasına konmayı başarmıştı!

Neyse ki bugün Merve Dizdar sette değildi! En azından Esra Ruşan’la sahneleri yoktu. Bu sefer de dizideki kankası Farah Zeynep Abdullah’la arasının ne kadar iyi olduğunu gördük!

“Sen varsın diye…”

Esra Ruşan

Esra Ruşan, galiba bugün ters tarafından kalkmış! “Güne puanım 3” diyerek somurtkan bir şekilde setin yolunu tutmuş.

Esra Ruşan

Sonra da etrafındaki herkese güne kaç puan verdiklerini sormuş. Farah Zeynep Abdullah’tan aldığı “7” yanıtı onu pek memnun etmemiş!

Ama kankası Farah Zeynep Abdullah’ı görünce güne puanını 4’e çıkarmış. Merve Dizdar’a pek yapmadığı bir muamele!

Şaka bir yana, biz Ezgi Mola’dan “mizah show” beklerken setin neşe bombası Esra Ruşan çıktı! Sarkastik tavrı ve enerjik halinin hiç bitmemesini umuyoruz.

Benzer Haberler

Ayşe Koç 3 Mart 2021

Dizinin sıkı takipçisiyiz Ailecek kaçırdığımız bölüm olmaz olsa bile youtube dan izlerim Farah Zeynep * i Öyle Bir Geçer Zamanki den buyana izlerim Birkan Beyi Hayat Şarkısı dizisinden beridir izlerim Esra Hanım’ın sinema filmini izledim çok sempatik bulmuştum bu dizide olması iyi oldu bütün aktörleri beğeniyorum diziyi ilgiyle takip ediyoruz biraz İnci * nin babasını eleştirebilirim rolünü çok bencil sorumsuz, bir kaç sezon devam etmesi dileğiyle başarılar diliyorum

Yorum Yaz