Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam da Defne Samyeli’nin İzinde! Yüz Yogası Yaparak Genç Kaldığını İddia Etti

Aleyna

Haberler

1 Mart 2021

Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam da Defne Samyeli’nin İzinde! Yüz Yogası Yaparak Genç Kaldığını İddia Etti

Ünlü oyuncu Şevval Sam, gençlik sırrını botoksa değil yüz yogasına bağladı. Bu açıklamalar, yüz yogasıyla genç kaldığını söyleyen Defne Samyeli gibi isimleri hatırlattı.

Şevval Sam

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam, dört sezondur “Yasak Elma”nın entrika kraliçesi Ender olarak evlerimize konuk oluyor. Başarılı oyunculuğu kadar güzel fiziği ve yaşına göre çok genç görünmesiyle de dikkat çekiyor. Sonuçta, Şevval Sam 1990’ların fenomen dizisi “Süper Baba”daki Deniz karakteriyle hayatımıza girdi!

Şevval Sam

“Süper Baba” sonrası da çok çalışarak hem şarkıcılıkta hem de oyunculukta parmak ısırtan bir kariyere sahip oldu. Ama kimse 1973’te doğan Şevval Sam’ın çok daha genç göstermesinin formülünü bulamadı!

“Kıdem sahibi olmak”

şevval sam

Şevval Sam, bu ay sevilen dergi Elele için bir röportaj verdi. Röportajda ona yaşlanmakla ilgili de bir soru yöneltilince cevabı biraz tuhaf oldu: “Yaşlanmakla, yaş almak kelimesi arasında fark yok. Bunlar kelime oyunları. Ben bunu ‘kıdem sahibi olmak’ diye tanımlıyorum!

Şevval Sam

“Kıdem sahibi olurken” nasıl bu kadar genç göründüğü sorusuna ise daha da şaşırtan bir yanıt verdi. Şevval Sam 2004’ten beri botoks yerine yüz yogası yaptırıyormuş! Öte yandan, bu açıklamasıyla 1990’lardan beri gittikçe gençleşmeyi başaran diğer isimlerden Defne Samyeli’yi akla getirdi.

Eski Fotoğrafları Yalanladı

Defne Samyeli

Defne Samyeli, “Okan Bayülgen ile Nokta” programında hakkındaki “estetik harikası” iddialarını yalanladı. Yüzüne hiçbir şey yaptırmadığını iddia eden Defne Samyeli, “Kaslarımı kuvvetlendiriyorum. 20 yıldır büyük bir keyif alarak yüz egzersizi yapıyorum” dedi. Ama arşivden çıkan fotoğraflar ünü ismi yalanladı!

Defne Samyeli

Umarız, Şevval Sam için de böyle arşiv görüntüleri ortaya çıkmaz! Gerçi, onun yüzünde Defne Samyeli kadar belirgin değişiklikler yok. Ama “sadece yüz yogası” açıklaması da kulağa pek inandırıcı gelmiyor!

Benzer Haberler

Avidan Hacımustafa 2 Mart 2021

Şevval Sam. doğru söylemiyor daha önce oynadığı bir diziyle şimdiki burnu hakkında çok fark var neden insanları kandırıyorlaryuzunde çok estetik var

Yorum Yaz