Beraber Yaşayan Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı Evini Mert Vidinli’ye Açtı: Manzaraya Aşık Olmamak Elde Değil!

Aleyna

Haberler

1 Şubat 2021

Beraber Yaşayan Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı Evini Mert Vidinli’ye Açtı: Manzaraya Aşık Olmamak Elde Değil!

Türk sosyetesinin en tanınmış ailelerinden olan Sabancı’larda yakında düğün var! Ömer Sabancı ve Arzu Sabancı çiftinin en büyük oğulları Hacı Sabancı 3 yıldır Nazlı Kayı ile birlikte. Birlikteliklerini evlilikle taçlandırmak isteyen çiftimiz, geçtiğimiz ay Nazlı Kayı’nın ailesinin yanına Bursa’ya giderek nişanlandılar.

Hatta Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı’nın nişanı sır gibi saklandı, kimseden fotoğraf ya da video göremedik. Ancak nişanın üzerinden bir süre zaman geçtikten sonra Hacı Sabancı, nişanlısı Nazlı Kayı’yla birlikte bir fotoğraf paylaşınca Nazlı Kayı’nın nişan elbisenini görmüş olduk.

blank

Nişandan sonra beraber yaşamaya başlayan çiftimiz, evlerini geçtiğimiz günlerde ünlü fenomen Mert Vidinli’ye açtı. Bütün sosyeteyle yakın ilişkisiyle bilinen Mert Vidinli, Vlog’unda Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı’ya da yer verdi. Beraber Sabancı’ların yalısında yemek yiyen Mert Vidinli, yalının manzarasına en az bizim kadar hayran oldu!

blank

Manzaraya Aşık Olduk!

blank

2021’in yaz aylarında nikah masasına oturmaya hazırlanan çiftimiz, 3 yılın ardından beraber yaşamaya başladılar. Evlilik için ısınma turları da diyebiliriz. Beraber yaşamaya alışmaya çalışan çiftimiz, geçtiğimiz günlerde evinde Mert Vidinli’yi ağırladı. Güzel bir akşam yemeğinin ardından, Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı’nın bahçesine çıkan Mert Vidinli, puslu boğaz manzarasına karşı hayranlığını gizlemeyedi.

Mert Vidinli’nin “Evlenince nerede yaşayacaksınız, Avrupa Yakası mı yoksa Anadolu Yakası mı?” sorusuna Nazlı Kayı’dan “Sürpriz!” cevabı geldi. Anlaşılan çiftimiz henüz evlerine karar vermemiş. Videoda beslenmesinden ve günlük sporundan da bahseden Nazlı Kayı, haftada 3 gün kendi vücut ağırlığıyla spor yaptığını anlatıyor. Koronavirüs pandemisinden önce çok hareketli bir yaşamı olduğunu söyleyen Nazlı Kayı, karantinada yemeklerine dikkat etmek zorunda kaldığını ama tatlıya çok düşkün olduğunu da söylemeyi ihmal etmiyor. Çiftimizden şaşalı bir düğün bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz