Uçankuş’a Konuk Olan Acun Ilıcalı’dan İlk Kez Duyacağınız Açıklamalar: “Dominik’te Aday Olsam Başkan Olurum!”

Aleyna

Haberler

1 Şubat 2021

Uçankuş’a Konuk Olan Acun Ilıcalı’dan İlk Kez Duyacağınız Açıklamalar: “Dominik’te Aday Olsam Başkan Olurum!”

TV8’in patronu olan Acun Ilıcalı, dün akşam Uçankuş TV’nin “Pişti” isimli programına konuk oldu. Pişti isimli programda eğlenceli ve keyifli bir sohbet gerçekleştiren Acun Ilıcalı, bugüne kadar hiç duymadığımız konulardan da bahsetti. Mesela Dominik’te kendisine “Papa” yani “Baba” diye hitap ediyorlarmış!

Acun Ilıcalı

Son dönemin yükselen yıldızlarından olan Uçankuş TV, ünlü konukları ağırlamaya devam ediyor. Gündüz kuşağında hergün birbirinden farklı konuklarla herkesin dikkatini çeken Lerzan Mutlu, dün gece Pişti isimli programda da sevenlerinin karşısına çıktı. Exxen ve Survivor projelerinin peşinde koşturan Acun Ilıcalı’nın programa konuk olması ise herkesi şaşırttı. Lerzan Mutlu ve Erol Köse’nin sunduğu Pişti programının bir diğer konuğu ise Uçankuş TV’nin sahibi Can Tanrıyar’dı.

Pişti’de Bilinmeyenleri Anlattı!

Lerzan Mutlu ve Erol Köse’ye konuk olan Acun Ilıcalı, kendisi ve hayatı hakkında bilinmeyen detayları anlattı. Son zamanlarda Fenerbahçe’nin yeni transferi olan Mesut Özil’in Türkiye’ye gelmesinde çok önemli bir rolü olduğu konuşuluyordu.

Lerzan Mutlu’nun Mesut Özil transferi hakkında “Nasıl başardın?” sorusuna “Bu iki ayda başkan (Ali Koç) sağ olsun beni çok onere etti de, unutmayalım bence bu transferin olmasının asıl nedeni başkanımız Ali Koç’tur. Bir kulüpte kararları başkan alır, başkan ‘Mesut Özil alınsın’ diye bir karar almadıktan sonra hepimiz toplansak da Mesut Özil alınamaz.” cevabını verdi Acun Ilıcalı. “Mesut Özil’i nasıl ikna ettin?” sorusuna ise “Bazen şartlar oluşur, o olayın olması için şartlar oluşmaya başlar. Böyler anlar benim de başıma çok geldi. TV8’i almam da böyle bir olaydı. Mesut Özil konusu da şartların oluşmasıyla gerçekleşti” cevabını verdi.

blank

Dominik’te “Papa” Diyorlarmış!

Survivor’ın uzun yıllardır çekiminin yapıldığı yer olan Dominik’te ise Acun Ilıcalı’ya “Baba” diye hitap ediyormuş oradaki yerel halk: “Dominik’te en çok bana ‘Papa’ derler. Baba demek. Motorla giderken herkes ‘Papa’ diyerek el sallıyor. Adaylığımı koysam seçilirim, biliyor musun? Eski köyden zengin köye geçtim şimdi seçmezler ama eski köyde kralım, eski köyün yarısı bizde çalışıyordu zaten. Eskiden eski köyde çekimleri yapıyorduk, şimdi daha sosyete olan bir yere geçtik orada Papa demiyorlar. Çok zenginler var orada!” açıklamasıyla herkesi şaşırttı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz