Berbere Diye Çıktı 10 Gündür Kayıp! Müge Anlı İle Tatlı Sert’te Yine İlginç Bir Ortadan Kaybolma Vakası

Aleyna

ATV

14 Nisan 2021

Berbere Diye Çıktı 10 Gündür Kayıp! Müge Anlı İle Tatlı Sert’te Yine İlginç Bir Ortadan Kaybolma Vakası

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı’nda bugün yine bir kayıp vakası araştırılıyor. Konya Selçuk’ta 10 gün önce ortadan kaybolan Mehmet Pehlivan’ın eşi hiçbir yerden çare bulamayınca sorunu Müge Anlı’ya taşıdı. İşte 50 yaşındaki Mehmet Pehlivan’ ın ortadan kayboluşundaki detaylar!

10 Gündür Kayıp!

Konya Selçuk’ta apartman görevliliği yapan 50 yaşındaki Mehmet Pehlivan 10 gündür kayıp. Mehmet Pehlivan’ın kayboluşundan Oto Galerici Ahmet Bey’in sorumlu olduğunu düşünen eşi Fadime Pehlivan durumu Müge Anlı programına taşıyarak yardım talep etti. Fadime Pehlivan’ın iddiasına göre zor şartlarla biriktirdikleri 76 Bin TL ile araba almak isteyen Mehmet Pehlivan bunun için Oto Galerici Ahmet Bey’e gider. Parayı alıp alım satım işlemleri konusunda aileyi dolandıran Ahmet Bey paranın karşılığında senet verir. Tüm bunlardan bir süre sonra ise Mehmet Pehlivan ortadan kaybolur.

Oto Galerici Ahmet Bey Canlı Bağlantıda

Canlı yayına bağlanan Oto Galerici Ahmet Bey kaybolan Mehmet Pehlivan ile aralarında ticari bir ilişkilerinin olduğunu kabul etti. Arabayı kendisine verdiğini ancak Mehmet Pehlivan’ın beğenmeyerek geri vermek istediğini söyledi. Henüz satış işlemlerini gerçekleştirmeyen Ahmet Bey aldığı 76 Bin TL’yi ödemek yerine karşılığında senet verdiğini açıkladı. Borcunu kabul eden Oto Galerici Ahmet Bey Mehmet Pehlivan’ın ortadan kayboluşu ile bir ilgisi olmadığını söyledi.

Diğer Dolandırılanlar da Aradı!

blank

Konya’da araba alım satım işleri yapan Ahmet Bey hakkında yayına telefon bağlantısı ile katılan başka mağdurlar da oldu. Mağdurlardan birisi olan Adem Küçükçiftçi bu kişinin 86 Bin TL’sini dolandırdığını söylerken bağlanan başka bir kadın izleyici de aynı şikayette bulundu. İsmini vermek istemeyen kadın izleyici Ahmet Bey’in kendilerini dolandırarak 70 Bin liralarını aldığını söyledi. Ahmet Bey ise tüm bu iddialara karşı kendisine bir kumpas kurulduğunu söyleyerek kendisini savunmaya çalıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz