Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in Mutlu Günü! İşte Karan ve Ailesinden Sıcacık Anlar

Aleyna

Haberler

14 Nisan 2021

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in Mutlu Günü! İşte Karan ve Ailesinden Sıcacık Anlar

Kuruluş Osman dizisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in oğulları Karan bugün 2 yaşına girdi. Karan’ın doğum günü hediyesi adına yapılan bağışlar, ünlü oyuncuların bu güzel hediye için söyledikleri ve işte Karan’ın doğum gününden sıcacık anlar!

Yıllar Ne Çabuk Geçiyor!

Yıllar gerçekten de göz açıp kapayana kadar geçiyor. Ünlü oyuncular Fahriye Evcen ve Burak Özçivit 2013 yılında oynadıkları Çalıkuşu dizisinde tanışmışlardı. Bu tanışma kısa sürede bir arkadaşlığa, arkadaşlıkları da yine aynı şekilde kısa bir sürede aşka dönüşmüştü. Ardından 2017 yılında nikah masasında görüverdik ünlü çiftimizi. Bugünse çocuklarının doğum günündeyiz…

Ve Hoş Geldin Karan!

blank

Evliliklerinden sonra çocuk için de çok fazla beklemeyen ikili 2019 yılında oğulları Karan’ı kucaklarına almışlardı. Karan’ın doğumunun ardından güzel oyuncu Fahriye Evcen bir süreliğine ekranlardan ayrılmış olsa da o halinden memnun görünüyordu. Zaten bu aralar yeniden sahalara geri dönüyor ünlü oyuncu.

Derken Karan 2 Yaşında!

Bugünse Burak ve Fahriye çiftinin çocukları Karan tam 2 yaşına basıyor bile. Aile arasında mütevazi bir doğum günü partisi düzenleyen Fahriye Burak çifti bu mutlu anlarını sosyal medyadan sevdikleri ile paylaştılar. Fahriye Evcen Instagram hesabından yaptığı bir paylaşıma “Hep gülerek, sımsıkı sarılarak, neşeyle dolu yıllarımız olsun.. İyi ki doğdun canım oğlum” yorumunu ekledi.

Hediye Yerine Bağış

blank

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in hayranları ve sevenleri ise Karan’ın doğum günü için çocuklarla ilgili birçok vakıf ve derneğe bağışlarda bulundular. Kelebek Çocuklar, Koruncuk Vakfı gibi yardım kuruluşuna Karan’ın doğum günü vesilesi ile yardım ve bağışlarda bulunuldu. Bu bağışlar karşısında çok duygulandığını söyleyen Fahriye Evcen; “Karan’ın doğum günü için yapılan tüm bağışlar adına size ne kadar teşekkür etsek az… Sizi seviyorum” mesajını paylaştı.

Benzer Haberler

Kamila ereshbayeva 16 Nisan 2021

Iyiki doğdun Yakisikli Karan.Yeni yaşını kutlar eski yaşını şutlarım 😂🎂😍.sana ve ailene mutluluk ve huzur dolu hayat dilerim .Sevgiler Turkmenistandan🇹🇲🎁❤🎊🎉🎆😘😍💋👈

Yorum Yaz