Demet Akalın’ın Türbe Ziyaretinde Bulduğu Huzur Çabuk Bozuldu: “Benim Bulunduğum Yerde Onore Olursun!”

Aleyna

Haberler

14 Nisan 2021

Demet Akalın’ın Türbe Ziyaretinde Bulduğu Huzur Çabuk Bozuldu: “Benim Bulunduğum Yerde Onore Olursun!”

Açıklamalarıyla ve yaptıklarıyla sık sık magazin gündeminde bomba etkisi yaratan Demet Akalın; dün Ramazanın ilk gününde yakın arkadaşı Esra Balamir’le birlikte bir türbeyi ziyaret etmiş ve oradan da fotoğraf paylaşmayı ihmal etmemişti. Ancak güzel şarkıcının maneviyatta bulduğu huzur kısa sürdü! Bugün içine Seren Serengil kaçan Demet Akalın; Instagram’da yine birilerine laf sokmaktan çekinmedi fakat Demet Akalın’ın sözlerinin hedefinde kim vardı bilemiyoruz!

Demet Akalın’ın Sansasyonları!

Son bir ayda Demet Akalın hakkında çıkan bütün haberleri burada anlatmaya çalışsam yazı bitmez; güzel şarkıcı sağ olsun magazin gündemini jet hızıyla domine ettiği için hızına yetişmekte bazen zorlanabiliyoruz! Sponsorlu ve olaylı Dubai tatili, Aleyna Tilki’yle kavgası, Hira’nın Tiktok bağımlılığı derken listemiz oldukça uzun.

Ancak Demet Akalın’ın bitmek bilmeyen bir tutkusu var: Lüks markalar! Geçtiğimiz yıllardan beri konserlerinde ve normal hayatında giydiği kıyafetlerle her dönemde olay olmayı başaran Demet Akalın; Star TV’de “ortim” dediği yakın arkadaşı Alişan’la sunduğu sabah programında Versace’nin binlerce dolarlık gömleğiyle herkesin dikkatini çekmeyi başardı.

Demet’in İçine Seren Kaçtı!

Sık sık giydikleri yüzünden hem Söylemezsem Olmaz’ın hem de sosyal medya kullanıcılarının diline düşmekten kurtulamayan Demet Akalın; Türkiye’nin en çok kazanan sanatçılarından olmasına rağmen “geçinemiyorum” açıklaması yapmaktan ya da kendisi için “gariban” sıfatını kullanmaktan da geri durmuyor. Açıklamalarıyla herkesi dumur etmeyi başaran güzel şarkıcı bugün yine Instagram hesabından birilerine göz dağı verdi.

Dün bildiğiniz gibi Ramazan ayının ilk günüydü. Huzur bulmak ve rahatlamak isteyen Demet Akalın soluğu Sultan Baba Türbesinde aldı. Hatta yalnız da değildi, yanında Esra Balamir ve bir başka arkadaşı daha vardı. Fakat Demet Akalın’ın türbe ziyaretinde bulduğu iç huzur kısa sürdü! Güne içine Seren Serengil kaçmış gibi başlayan Demet Akalın sabah sabah Instagram hesabından birilerine laf soktu; “Kimi seni göğe taşır kimi rezil eder… Ama sen nedense bunu çoktan hakettin. Hiç düşünme şimdi! Benim olduğum yerde ancak onore olursun!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz