Genç Aşıklar Dudak Dudağa! Adliyede İşler Bir Anda Karışıyor: Masumiyet 8. Bölüm İnternete Özel Fragmanı

Aleyna

FOX

14 Nisan 2021

Genç Aşıklar Dudak Dudağa! Adliyede İşler Bir Anda Karışıyor: Masumiyet 8. Bölüm İnternete Özel Fragmanı

İlker Ela’yı da İrem’i de yine avucunun içine alma konusunda emin adımlarla yürüyor. Bahar ve Harun kızlarını bu narsist ilişkiden koruyabilecekler mi? Yoksa artık her şey için çok mu geç? İşte Masumiyet 8. Bölüm İnternete Özel Fragmanı!

Hale’nin İşleyen Hain Planı!

hülya avşar

Hale bir süredir devam eden Bahar ve Harun işbirliğini parçalamaya niyetlidir. Bunun için de yine Bahar’ın kocası Timur’u kullanır. Ve Bahar’ı Harun’a karşı ondan para isteyen bir konuma düşürür. Harun bu duyduklarına çok şaşırsa da bir çanta dolusu para ile birlikte Bahar’la buluşacağı yere gelir. Bahar elbette o paraları almaz. Ancak Hale istediği görüntülere çoktan ulaşmıştır. Bu fotoğrafları hem İrem’e göstererek babasına karşı kullanır hem de Bahar’ı mahkemede zora sokacak bir planın yolunu hazırlar.

İlker’in Hastalıklı Israrı

masumiyet-ilker-serkay tütüncü

Diğer yandan İlker Ela ile konuşarak tekrar onun hayatına girmek için sürekli onun kafasını karıştırır. En sonunda Ela yazlık evde İlker ile konuşur. Bu esnada orada olduğunu tahmin eden Bahar Umut’la birlikte yazlığa gelir. Banyoya saklanan İlker’i Bahar görmez ama Umut görür. Ondan da kötüsü Ela bu karşılaşma ile yeniden alt üst olur.

Masumiyet 8. Bölüm Fragmanı

Masumiyet dizisinin internete özel 8. bölüm fragmanında ise İrem yeniden İlker’le barışarak evliliğini kurtardığını düşünür. Ama diğer yandan İlker eski hastalıklı ilişki üçgenine çoktan geri dönmüştür bile. Ela her ne kadar diretse de İlker onu yeniden ikna edebilecek mi? Onun zaaflarını kullanarak her şeye rağmen onu yeniden kendi eksenine çekebilecek mi? Tüm bunlar ve daha fazlası Masumiyet 8. Bölümde!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz