Beren Saat’in Paylaşımı Sosyal Medyayı İkiye Böldü: “Beren Saatin Vefasına ve Kenan Doğulu’nun Anlayışına…”

Aleyna

Haberler

10 Mayıs 2021

Beren Saat’in Paylaşımı Sosyal Medyayı İkiye Böldü: “Beren Saatin Vefasına ve Kenan Doğulu’nun Anlayışına…”

Ünlü oyuncu Beren Saat’in 2004 yılında hayatını kaybeden ilk aşkı Efe Güray’ın doğum gününü Instagram hesabından kutlaması sosyal medyayı özellikle de Twitter’ı ikiye böldü! Birçok kişi Beren Saat’in vefasına hayran kalırken bazı kişiler Beren Saat’in bu paylaşımının Kenan Doğulu’ya hakaret olduğunu iddia etti.

Beren Saat

Beren Saat’ten Vefa Örneği!

Kenan Doğulu ve Beren Saat 7 yıl önce Los Angeles’ta bir ömür için birbirlerine “evet” dediler! Ancak bu geçen 7 yılda birçok sorun yaşayan çiftimiz hem kendi aralarında hem de aile aralarında problemler yaşasa da evliliklerine devam etmeyi ve birbirlerini anlamayı bildiler. Geçtiğimiz yıllardan beri haklarında çok kez “ayrılacaklar, boşanıyorlar, evleri ayırdılar” gibi haberler magazin gündemini meşgul etmiş olsa da; Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun aşkları her zaman galip geldi!

blank

Hatta bir dönem Kenan Doğulu’nun ailesiyle özellikle de annesiyle büyük sorunlar yaşadığı iddia edilen Beren Saat, geçtiğimiz aylarda Kenan Doğulu’nun annesinin ve kız kardeşinin doğum gününü Instagram hesabından kutlayarak; aralarının düzeldiğini ve sorunları olmadığını tüm Instagram takipçilerine duyurmuş oldu! Bugün ise Beren Saat’in bir diğer Instagram paylaşımı bütün sosyal medya platformlarında tartışma konusu oldu.

blank

Sosyal Medya İkiye Bölündü!

Güzel oyuncunun “hayatımın aşkı, ilk aşkım” dediği ve Beren Saat’in bugünlere gelmesinde büyük rol oynayan Efe Güray; 19 yaşında 2004 yılında bir trafik kazasında hayatını kaybetti. Beren Saat için Efe Güray; hem en yakın arkadaşı hem de en büyük aşkıymış. Hatta Beren Saat’i tüm Türkiye’ye tanıtan yarışmayada Efe Güray kolundan tutup zorla götürmüş ve sevgilisi yorulmasın diye onun için sıraya girmiş.

blank

Büyük bir vefa örneği gösteren Beren Saat ilk aşkının doğum gününde Instagram hesabından Efe Güray’la fotoğrafını; “Doğum günün kutlu olsun, kahramanım!” notuyla paylaşınca sosyal medya ikiye bölündü. Beren Saat’in büyük bir vefa örneği gösterdiğini düşünenler de vardı; güzel oyuncunun Kenan Doğulu’ya ayıp ettiğini düşünenler de!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz