Serkan Keskin’i Hiç Böyle Görmediniz! Leyla İle Mecnun’un İsmail Abi’si Meriç Aral’ın Elinde Bakın Ne Hale Geldi

Aleyna

Haberler

15 Haziran 2021

Serkan Keskin’i Hiç Böyle Görmediniz! Leyla İle Mecnun’un İsmail Abi’si Meriç Aral’ın Elinde Bakın Ne Hale Geldi

Dizi Sezonu bitti, oyuncular vakit kaybemeden tatile çıktı. Biten sezonun yorgunluğunu atarak tatilin tadını çıkaran oyuncular arasında Meriç Aral ve sevgilisi Serkan Keskin de vardı. Çiftin sosyal medya paylaşımları takipçilerinden büyük ilgi gördü.

Fenomen Dizilerle İsimleri Duyuldu

İlk olarak Sultan dizisinde canlandırdığı Diyar karakteri ile ekranlara gelen Meriç Aral, 2013-2015 yılları arasında yayınlanan Medcezir adlı dizide hayat verdiği Hale karakteri ile popüler oldu. Ardından Yüksek Sosyete adlı dizide ilk başrol deneyimini yaşayan Meriç Aral, sonrasında Söz ve Kırmızı Oda kadrolarında yer aldı.

blank

Serkan Keskin’i ise hepimiz absürt komedi tarzındaki fenomen dizi Leyla ile Mecnun’da İsmail Abi olarak tanıdık. Ardından Ben de Özledim ve Beş Kardeş adlı yapımlarda yer alan ünlü oyuncu aynı zamanda müzik alanında da çalışmalar yaptı. Leyla ile Mecnun oyuncularından Osman Sonant ve Ali Atay ile birlikte Leyla the Band grubunu kuran Serkan Keskin, Demet Evgar ile de Zeki Müren’in Gitme adlı şarkısını seslendirdi.

Önce İnkar Sonra tiraf

blank

İki yetenekli oyuncunun yolları nerede kesişti bilinmez ancak 2018 yılında aşk yaşadıkları dedikoduları yayıldı. O zamanlar iddiaları yalanlayarak arkadaş olduklarını söyleyen Meriç Aral ve Serkan Keskin, 2020 yılında fikirlerini değiştirerek aşklarını ilan ettiler. Bir doğum günü partisinden çıkarken el ele görüntülenen çiftin ilişkisi magazin gündeminden uzun süre düşmedi.

Arkadaşları ile Tatilin Tadını Çıkarıyorlar

blank

Aralarındaki yaş farkı sebebiyle de bir hayli eleştirilen Meriç Aral Serkan Keskin çifti, söylenenlere kulak asmadan aşklarını dolu dolu yaşamaya devam etti. Çiftin ne kadar iyi anlaştığı sosyal medya paylaşımlarından da belli oldu. Meriç Aral geçtiğimiz haftalarda arkadaşı Boran Kuzum ile tatile çıkmış, ardından da Taner Ölmez ve Nişanlısı Ece Çeşmioğlu’nun yanına geçmişti.

blank

Serkan Keskin ise dizi çekimleri için İstanbul’daydı. Ancak ünlü oyuncu setten fırsat buldukça Meriç Aral’ın yanına geldi ve sevgilisini yalnız bırakmadı. Meriç Aral ve Serkan Keskin, Taner- Ece çifti ile yaptıkları tatilin ardından Birkan Sokullu ve sevgilisi Eda Gürkaynak’a katıldı. Bodrumda tatil yapan ünlü çiftler geçtiğimiz günlerde hep birlikte tekne turuna çıktı. Serkan Keskin ve Meriç Aral çifti ayrı geçen sürenin ardından hasret giderdi. Eda Gürkaynak ise magazinciliğe soyunarak çiftin sarmaş dolaş fotoğrafını sosyal medya hesbında paylaştı.

Hey Gidi İsmail Abi

blank

Meriç Aral da bu gün sosyal medya hesabında sevgilisi ile bir fotoğrafını paylaştı. Bir instagram filtresi ile kendisinin ve sevgilisinin saçlarını mora boyayan güzel oyuncu, görenlere “Yılların İsmail Abi’si ne hale gelmiş” dedirtti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz