Demet Akalın Hakkında Çıkan Asparagas Haberlere İsyan Etti: “Kızım Kafayı mı Yediniz Siz? Allah’ın Cezası!”

Aleyna

Haberler

1 Mart 2021

Demet Akalın Hakkında Çıkan Asparagas Haberlere İsyan Etti: “Kızım Kafayı mı Yediniz Siz? Allah’ın Cezası!”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın Koronavirüsü atlattı ve tekrardan normal hayatına döndü! Hem Star TV’de yakın arkadaşı Alişan’la programına hem de jet hızıyla alışveriş merkezlerinin müdavimliğine dönen Demet Akalın, bugün arabasında giderken Instagram hesabından oldukça ilginç storyler paylaştı.

Demet Akalın

Normalde kendisi hakkında çıkan iddialara ve haberlere cevap vermeye tenezzül etmeyen güzel şarkıcıyı anlaşılan birileri çok kızdırmış! Instagram takipçileriyle kızgınlığını paylaşan Demet Akalın, hatta aynı storyleri iki kere paylaşmış.

Demet Akalın Linç Seviyor!

Güzel şarkıcı Demet Akalın’ı hepimiz tanıyoruz, kendisi hakkında çıkan haberlere ya da iddialara itibar etmeyen ünlülerden birisi. Hatta her hafta yediği sosyal medya linçlerine bile sesini çıkartmıyor. Sosyal medyada ve internet ortamında her şeyin en fazla 1 hafta konuşulduğunu biliyor çünkü… Gerçekten de öyle değil mi? Sosyal medyayla birlikte hafızamızı da kaybettik sanki, en en sansasyonel olaylar bile en geç birkaç ay içinde hiç yaşanmamış oluyor.

Kerimcan Durmaz

Örneğin Kerimcan Durmaz’ın uçakta paylaştığı o uygunsuz video! Bir süre boyunca sosyal medyanın belki de en büyük lincini yiyen Kerimcan Durmaz, bir özür videosu yayınlayıp soluğu Amerika’da aldı. Orada birkaç ay yüzünü unutturan ünlü fenomen; Türkiye’ye döndüğünde “Peşimde” şarkısıyla tekrardan zirveye çıktı. Hatta Aleyna Tilki’yi bile yerinden etti. Hangimiz Kerimcan Durmaz’ın o videosunu hatırlıyoruz? Hiçbirimiz!

Demet Akalın

Hal böyle olunca birçok fenomen ya da ünlü yaptığı bir yanlıştan sonra susması gerektiğini biliyor. Bu ünlülerden biri de Demet Akalın, eşi Okan Kurt’la Koronavirüs kapmadan önce İstanbul metrosu yerine Madrid metrosunu paylaşarak kalabalığa isyan eden güzel şarkıcı sosyal medyada linçle karşılaşmıştı. Fakat konuyu uzatmayarak unutulmasına izin verdi.

Fakat Demet Akalın’ın bugün sinirlendiği olay her neyse güzel şarkıcı hakkında çıkan habere sessiz kalamamış!

Demet Akalın: “Allah Sizi Bildiği Gibi Yapsın!”

Bugün arabasında kendisi hakkında çıkan asparagas bir habere çok sinirlenen Demet Akalın; Instagram’da story paylaşarak takipçileriyle isyanını paylaştı: “Kızım kafayı mı yediniz siz? Allah akıl fikir versin size. Gerçekten inanamıyorum yani. Yok bebek bir şeyi mi yiyorsun falan? Ne diyorsunuz ayol Türkçe konuşun! Kafayı mı yediniz, ben seneler sonra kellepaçayı zor yemişim. Cilt bakımından başka bir şey yapmıyorum, onu da artık evde yapıyorum. Macro’dan alıyorum 30 TL’ye. A aa sapıtmış millet yemin ederim, kendinize gelin ayol. Bi de kopyala yapıştır, kim yaptırıyor bunları çok merak ediyorum. Tahmin ettiğim kişiyse Allah zaten seni benzetmiş de ben ne diyim sana bilmiyorum ki sana Allah’ın cezası!”

Evet arkadaşlar, Demet Akalın “Türkçe konuşun!” diyecek kadar sinirlenmiş birilerine. Yakında çıkar kokusu, beklemedeyiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz