Hande Soral, Bensu Soral Kardeşler Yıllar Önce Beyaz Show’da Kelime Oyunu’nda Rekabet Etmişler!

Aleyna

Haberler

13 Aralık 2020

Hande Soral, Bensu Soral Kardeşler Yıllar Önce Beyaz Show’da Kelime Oyunu’nda Rekabet Etmişler!

Bir zamanların çok sevilen dizilerinden biri olan Küçük Kadınlar dizisiyle oldukça fazla sükse yapan Hande Soral hız kesmeden televizyon camiasına atılmıştı. Ondan birkaç yıl sonra da kardeşi Bensu Soral’ı ekranlarda görmeye başlamıştık. Bensu da ablasının izinden giderek oyunculuğa başlamıştı.

Kuzey Yıldızı dizisinin başrol oyuncularından olan İbrahim Dermirci ile evli olan Hande Soral bir süredir sessziliğini koruyordu. Ardından ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çkukurova’ya dahil olduğu haberleri ortaya atıldı.

Hande Soral şimdilerde Bir Zamanlar Çukurova dizisinde “Ümit” karakterine can vermeye hazırlanıyor.

Bensu Soral’ı ise ilk olarak İçerde dizisiyle tanımıştık. O da bu dizide ortalığı kasıp kavurmuştu. Sonra da ufak ufak dizilerde oyunculuğa soyunan Bensu Soral, Hakan Baş ile evlendi.

Son zamanlarda herhangi bir projede yer almasa da Instagram’da olan aktifliğiyle ben buradayım diyor. Hayranlarına attığı postardaki cesur pozlarıyla çok konuşuluyor.

Hande Bensu Kardeşler Yarışıyor

Belki hatırlarsınız! Hande Soral ve Bensu Soral kardeşler birkaç yıl önce Beyazıt Öztürk’ün olay talkshow programı Beyaz Show’a katılmışlardı.

Aynı gün TV2’de Kelime Oyunu programını sunan eğlenceli sunucu Ali İhsan Varol da konuk olmuştu. Ali İhsan Varol olur da Kelime Oyunu olmaz mı?

Beyaz Show’da hemen bir Kelime Oyunu organizasyonu yaptılar ve Hande-Bensu kardeşleri yarıştırdılar. Sonra da ortaya eğlenceli görüntüler çıktı.

Hande Soral iddialı bir yarışmacı olmuştu. Sorulan soruları takır takır biliyordu. Bensu Soral de ablasının bu haline şaşırmış olsa gerek sorular karşısında cevapsız kalmıştı.

Hande Soral ikinci soru için de ellerindeki oyuncak butona basınca Bensu da “Yaa yok artık yaa!” nidasında bulundu. Program sayesinde Hande Soral’ın yarışmacı kişiliğine şahit olmuşuz da haberimiz yokmuş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz