Berfu Yenenler Oğlu Mete’nin Tekme Attığı Anları Paylaştı: “Hamile göbeği linççileri gelmeden…”

Aleyna

Haberler

28 Şubat 2021

Berfu Yenenler Oğlu Mete’nin Tekme Attığı Anları Paylaştı: “Hamile göbeği linççileri gelmeden…”

İkinci çocukları Mete’ye kavuşmak için gün sayan Eser-Berfu Yenenler çifti, eğlenceli paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Berfu Yenenler, bu kez de oğlunun tekme attığı anları paylaştı.

Eser Yenenler

Ünlü oyuncu ve sunucu Eser Yenenler, yıllarca “Üç Adam”ın çapkın ismi olarak bilindi. Yediği içtiği ayrı gitmeyen arkadaşları İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç hep “ciddi ilişki” insanı, Eser Yenenler ise “tek tabanca” olarak lanse edildi. Bu imajın değişimi ise Berfu Yenenler ile oldu!

Eser Yenenler Berfu Yenenler

Miss Turkey 2015’te 4. olarak hayatımıza giren Berfu Yenenler’i bize asıl tanıtan şey Eser Yenenler’le yaptığı evlilik oldu. Ama o çok geçmeden bundan çok daha fazlasını yapabileceğini gösterdi ve bir YouTube kanalı açtı. Şu anda da en çok içerik üreten ve dikkat çeken YouTuberlardan biri.

Berfu Yenenler Eser Yenenler

Çift, evlerini resmen stüdyoya çevirdi ve pandemi başladığından beri sürekli sosyal medya içeriği üretti. Bu içeriklerde çoğu zaman minik oğulları Kuzey de vardı. Bu sayede, Yenenler ailesi sosyal medyanın en popüler ailelerinden birine dönüştü. Aileye yakında katılacak yeni üyeyi de şimdiden paylaşımlarda görmeye başladık!

“Mete Emmi” Geliyor

Berfu Yenenler, şu sıralar ikinci çocuğu Mete’nin doğumu için gün sayıyor. Bu arada da hamileliğin tadını çıkarıyor ve bol bol paylaşım yapıyor. Örneğin, bu paylaşımı sayesinde şişman şakalarıyla meşhur olan Eser Yenenler’i bile solladı!

Berfu Yenenler’in son paylaşımı ise şu ana kadarki en yaratıcı esprisi olabilir!

“Mete emmi ve sabırsız tekmeleri”

Berfu Yenenler, nedense çocuklarına “emmi” demeyi tercih ediyor. Paylaşımları sayesinde de ikinci çocuğu Mete emmiyi daha doğmadan tanıdık sayılır! Anlaşılan, o da bizimle tanışmak için can atıyor.

Kapı zili eşliğinde Mete’nin tekme attığı anları paylaşan Berfu Yenenler, her zamanki esprili tavrıyla “Hamile göbeği linççileri gelmeden hemen” diyerek takipçilerini çok güldürdü. Umarız, Mete emmi sağlıkla dünyaya gelir ve ailenin mutluluğuna mutluluk katar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz