Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal’ı Yeniden Bir Araya Getiren TRT’nin Teşkilat Dizisi Çok İddialı

Aleyna

Haberler

28 Şubat 2021

Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal’ı Yeniden Bir Araya Getiren TRT’nin Teşkilat Dizisi Çok İddialı

TRT’nin MİT destekli yepyeni dizisi Teşkilat, 7 Mart’ta izleyiciyle buluşmaya geliyor. Teaserlarıyla olay yaratan dizi, özgün konusu ve yıldız kadrosuyla herkeste merak uyandırdı. Nefes kesen dizinin başrollerinde ise Fazilet Hanım ve Kızları’yla enerjilerine hayran olduğumuz Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal yer alıyor.

Ankara’daki SİHA fabrikasına düzenlenen terör saldırıları üzerine MİT içinde kurulan gizli ekibin mücadelesinin anlatıldığı dizide, MİT’in görev uygulama teknolojisinde kullandığı yöntemler ekrana gelecek. Ayrıca Teşkilat ile MİT’in sır gibi sakladığı kampüsünün görüntüleri ilk kez izleyiciyle buluşacak.

Başrollerinde fenomen dizi Fazilet Hanım ve Kızları’nın sevilen çifti Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul’un yer aldığı Teşkilat’ta, Mesut Akusta, Ezgi Şenler, Ezgi Eyüboğlu gibi isimler de var. Yıldız kadro ve büyük bir prodüksiyonla ekrana gelecek dizi, her pazar fırtınalar yaratacak gibi gözüküyor.

Asi Hazan’dan Gizemli MİT Ekip Üyesine

blank

Teşkilat’ta zekası ve kararlılığıyla önce çıkan karakteri canlandıran Deniz Baysal, 5 Nisan 1991’de dünyaya geldi. 10 yıl boyunca Karşıyaka Belediye Tiyatrosu’nde eğitim alan genç oyuncu, Bitmeyen Şarkı dizisiyle kariyerine başladı.

blank

Daha sonra Kayıp Şehir, Kaçak Gelinler, Sevda Kuşun Kanadında, Söz gibi önemli projelerde izlediğimiz Deniz Baysal’ı en son Ela karakteriyle Hizmetçiler dizisinde izledik.

Bay Mükemmel Yağız Egemen’den Korkusuz Kahramana

blank

Dağ filmi ve Benim İçin Üzülme dizisiyle oyunculuğa başlayan yakışıklı yıldız, 5 Kasım 1987’de doğdu. Daha sonra Boynu Bükükler, Kurt Seyit ve Şura, Medcezir gibi dizilerde başarılı performans sergileyen Çağlar Ertuğrul’u, en son Afilli Aşk’ta izlemiştik.

blank

Hem dram hem de komedi dizilerindeki başarısını kanıtlayan Çağlar, şimdi farklı bir projeyle sevenlerinin karşısında. Teşkilat’ta korkusuz bir MİT ekip üyesini canlandıracak yıldızın tanıtım videosundaki oyunculuğu, hayranlarını çok heyecanlandırdı.

Fazilet Hanım ve Kızları’nın Çılgın Aşıkları Yine Aynı Dizide

blank

Fenomen dizi Fazilet Hanım ve Kızları’nda izlediğimiz Deniz ve Çağlar, Teşkilat’ta yeniden hayranlarının karşısına çıkacak. Dizide zıt ama tutkulu aşıkları oynayan efsane ikiliyi tekrar izleyebileceğimiz için açıkcası biz çok heyecanlıyız.

Benzer Haberler

Emre Tülü 4 Nisan 2021

Teşkilat dizisini severek izliyoruz

Emre Tülü 4 Nisan 2021

Teşkilat dizisini akşamları severek izliyoruz
Uşak Sivaslı Hanoğlu köyü tülüce mahallesi

Emre Tülü 19 Nisan 2021

Çok güzel

Emre 16 Mayıs 2021

Teşkilat Türkiyeyi gurlandırdı

Yorum Yaz