Dedikodu Kazanı: İbrahim Tatlıses Evleniyor, Şeyma Subaşı Takipçisine Cevap Verdi, Uraz Kaygılaroğlu Aşka Düştü

Aleyna

Dedikodu Kazanı

28 Şubat 2021

Dedikodu Kazanı: İbrahim Tatlıses Evleniyor, Şeyma Subaşı Takipçisine Cevap Verdi, Uraz Kaygılaroğlu Aşka Düştü

Sokağa çıkma kısıtlaması ülkemizde hafta sonlarında devam ederken; bizim ünlüler camiamasını hiçbir kısıtlama durduramıyor! Bakalım Şubat ayının son gününde en çok hangi haberleri konuşmuşuz:

1. İbrahim Tatlıses, 42 Yaş Küçük Sevgilisiyle Evleniyor!

İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya

69 yaşındaki İbrahim Tatlıses, kendisinden 42 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor! Kelebek’ten Onur Ün’ün haberine göre, Gülçin Karakaya’nın ailesi “Ya evlenin ya ayrılın!” baskısı yapınca İbrahim Tatlıses sevgilisine evlenme teklifi etmiş. Gülçin Karakaya da bu teklifi kabul etmiş. Hatta Gülçin Karakaya çoktan düğün hazırlıklarına başlamış bile Ne diyelim, mutluluklar! Bu arada detaylar için:

2. Şeyma Subaşı Takipçisine Verdiği Cevapla Sosyal Medyayı Karıştırdı!

Şeyma Subaşı

Son günlerde attığı her adımla olay olan Şeyma Subaşı, bugün takipçisine verdiği cevapla gündeme geldi! Dün akşam saatlerinde yeni sevgilisi Meedo’yla birlikte fotoğraf paylaşan Şeyma, caption kısmında sevgilisi övmeyi ihmal etmedi. Sevgilisini dünyanın “En”i ilan eden Şeyma, takipçisinin “Ve En Zengin” yorumuna cevap verdi: “Aynen, onu siz tamamlarsınız diye yazmamıştım!” Bu arada detaylar için:

3. Berrak Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu Aşk Yaşıyor İddiası!

blank

2019 yılında Melis İşiten’den ayrılan Uraz Kaygılaroğlu’nun adı Berrak Tüzünataç’la aşk iddialarına karıştı. Hatta Habertürk’ün iddiasına göre birliktelik yaşayan ikili, bu haberi sadece en yakınlarıyla paylaşmışlar. Bize de ancak hayırlı olsun demek düşer!

4. Fahriye Evcen’den Pazar Pozları!

Güzel oyuncu Fahriye Evcen’den yeni Pazar pozları geldi. Güzel oyuncunun makyajsız doğal hali takipçileri tarafından çok beğenildi. Bu kadar güzel olunur mu? Bu arada detaylar için:

5. Türkücü Ceylan, Yeni İmajıyla Gülşen Oldu!

Ünlü türkücü Ceylan, yeni klibi için imajını değiştirdi. Saçını griye boyatan güzel şarkıcıyı görenler tanıyamadı. Özellikle de Ceylan, ünlü popçu Gülşen’e çok benzetildi. Bu arada detaylar için:

6. Bülent Ersoy Kürk Sevdası Yüzünden Yine Linçlendi!

Bülent Ersoy

Bülent Ersoy’un kürk sevdası yüzünden yine linçlendi! Diva’nın 450 bin TL ödediği kürk için tam 55 tane tilkinin kullanıldığı iddia ediliyor. Hal böyle olunca Burçin Terzioğlu, Doğa Rutkay Kamal ve Yusuf Güney başta olmak üzere pek çok kişi Bülent Ersoy’a tepki gösterdi. Bu arada detaylar için:

7. Arda Turan ve Aslıhan Doğan’ın Evlilik Yıldönümü Pozu Olay Oldu!

Arda Turan ve Aslıhan Doğan

Galatasaray’da top koşturan Arda Turan, dün maç sonrası elinde güllerle annesinde kendisini bekleyen eşi Aslıhan Doğan’ın yanına gelerek evlilik yıldönümlerini kutladı. Hatta ünlü futbolcu Instagram’a da fotoğraf atmayı ihmal etmedi. Ancak Arda Turan’ın paylaştığı bu fotoğraf sosyal medyada oldukça tepki çekti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz