Fahriye Evcen’in Makyajsız Doğal Fotoğrafları Instagram’da Büyük Beğeni Topladı: Bu Ne Güzellik Böyle?

Aleyna

Haberler

28 Şubat 2021

Fahriye Evcen’in Makyajsız Doğal Fotoğrafları Instagram’da Büyük Beğeni Topladı: Bu Ne Güzellik Böyle?

Güzel oyuncu Fahriye Evcen, bugün Instagram takipçileriyle doğal bir Pazar pozu paylaştı. Bugünlerde yeni dizisi için çalışmalara devam eden güzel oyuncu, hafta sonunu eşi Burak Özçivit ve oğlu Karan’la birlikte geçiriyor.

Fahriye Evcen

Havanın güzelliğini fırsat bilen Özçivit ailesi kendilerini dışarıya attılar. Haftaiçi sık sık alışveriş merkezinde görüntülenen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit; ılık havanın keyfini çıkartmayı ihmal etmediler.

fahriye evcen ve oğlu

Fahriye Evcen’den Doğal Pozlar!

Tabii Fahriye Evcen, böyle güzel bir havayı bulmuşken fotoğraf çekmeden bırakır mı? Asla bırakmaz! Sıfır makyaj, doğal haliyle eğlenceli pozlar veren güzel oyuncu, Instagram takipçileriyle yeni fotoğraflarını paylaştı. Özellikle yukarıdan yaptığı topuzu, krem rengi montu ve sıcacık bakışlarıyla içimizi ısıtan Fahriye Evcen’i biz bu haliyle çok beğendik! Fahriye Evcen’in takipçileri de bizimle aynı fikirde olmuş olacak ki; güzel oyuncunun paylaştığı Pazar pozları kısa sürede yüzbinlerce like aldı!

Koyu tonlarda ve kat kat ağır makyajların yakışmadığı isimlerden olan Fahriye Evcen’in; makyajsız ya da nude tonlarında hafif halleri sosyal medyada da büyük beğeni topluyor.

Şu Anlık Dizi Hazırlıkları Devam Ediyor!

Geçtiğimiz hafta birçok kez alışveriş merkezinde objektiflere yakalanan güzel oyuncu; hem oğlu Karan’la hem de eşi Burak Özçivit’le beraber alışveriş yapmayı da ihmal etmiyor. Ancak televizyonlara dönmek için oğlu Karan’ın büyümesini bekleyen Fahriye Evcen; geçtiğimiz aylarda içine sinen bir proje olursa kabul edeceğini söylemişti.

Fahriye Evcen

Sonunda Fahriye Evcen içine sinen bir proje buldu ve imzayı attı. Bölüm başı 130 bin TL alacağı iddia edilen güzel oyuncu dizi hazırlıklarına devam ediyor. Şu anlık dizinin konusunu, Fahriye Evcen’in partnerini ya da dizinin hangi kanalda yayınlanacağı gibi detaylara vakıf değiliz. Fakat Fahriye Evcen’i tekrardan ekranlarda göreceğimiz için oldukça heyecanlıyız!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz