Atış Talimi Yapması Çok Eleştirilmişti! Yasemin Özilhan Savunmaya Geçti: “Canlıya zarar vermem!”

Aleyna

Haberler

28 Şubat 2021

Atış Talimi Yapması Çok Eleştirilmişti! Yasemin Özilhan Savunmaya Geçti: “Canlıya zarar vermem!”

Cemiyet hayatının en sevilen isimlerinden Yasemin Özilhan, ailesiyle beraber doğanın tadını çıkardı. Özilhan, ateş yakmaktan atış denemelerine kadar her şeyi denedi!

İzzet Özilhan Yasemin Özilhan Emine Ela

İş insanı İzzet Özilhan ve Yasemin Özilhan, kızları Emine ve Ela ile birlikte cemiyet hayatının en sevilen aileleri arasında gösteriliyor. Genel olarak mütevazı bir hayat süren Özilhanlar, doğada vakit geçirmeye de bayılıyor. Her fırsatta kızları Ela ve Emine’yle beraber İstanbul yakınlarında bir ormana, hiç olmazsa yakında bir parka yürüyüşe gidiyorlar.

Yasemin Özilhan İzzet Özilhan

Covid-19 salgınından önce de her fırsatta ormana ve denize koşan aile, pandemi sonrası rotayı iyice doğal alanlara kırdı! Çoğu sosyetik ismin aksine, onları çok eleştirilen Uludağ partilerinde değil, aile ve arkadaşlarıyla ormanda stres atarken gördük.

Atış Talimi Çok Konuşuldu

Özilhanlar, bu hafta sonu da arkadaşlarıyla beraber doğaya kaçarak stres atmayı tercih etti. Bol bol aşk pozu çeken çift, kamp yaptıkları kareleri de paylaşmadan geçemedi. Arkadaşlarıyla pek paylaşım yapmasalar da, ekibin çok eğlenceli bir hafta sonu geçirdiği belliydi.

Yasemin Özilhan

Ama Yasemin Özilhan atış talimi de yapınca olan oldu! Silahla poz verdiği ve avcılığı özendirdiği söylenen Yasemin Özilhan’a yüzlerce eleştirel yorum yapıldı. O da atış yaptığı hedef tahtasını göstererek kendini savundu: “Canlıya zarar vermem!

Yasemin Özilhan story

İzci Kadar Yetenekli!

Her fırsatta doğaya kaçan Yasemin Özilhan, kamp konusunda bir hayli tecrübe kazanmış gibi duruyor. Ateş yaktığı anlarda bir izci kadar yetenekli görünüyor!

Yasemin Özilhan

Yine de, Instagram profili tüm yeteneklerini gölgeleyen yorumlarla dolmaya başladı. Takipçiler, pandemi önlemleri kapsamında gerçekleşen hafta sonu kısıtlamalarının Özilhanları neden etkilemediğini merak etti. Belki onlardan da Hacı Sabancı’nın yaptığı gibi bir “Sakin ol şampiyon, evdeyim” yanıtı gelir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz