Berfu Yenenler’den Eşi Eser Yenenler’i İnciten Paylaşım! Kavgada Yapılmaz Doğrusu

Aleyna

Haberler

24 Mayıs 2021

Berfu Yenenler’den Eşi Eser Yenenler’i İnciten Paylaşım! Kavgada Yapılmaz Doğrusu

Eser ve Berfu Yenenler çiftinin sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar aile içi birçok eğlenceli anlarını takipçileri ile paylaşmalarına neden oluyor. Özellikle Berfu Yenenler’in özellikle çocuklarla ilgili sık sık yaptığı paylaşımlar sayesinde çocukların tüm sevimliliklerine biz de tanık oluyor, gülüyor, eğleniyoruz. Ancak bu sefer Berfu Yenenler eşi Eser Yenenler’i hiç de güldürmedi. İşte o malum paylaşım!

Hızlı Çift

2019 yılında dünya evine giren Eser ve Berfu Yenenler çifti bilindiği üzere hemen aynı yıl ilk çocukları Kuzey’i kucaklarına aldılar. Kuzey’in doğumunun ardından kısa bir süre sonra da Mete bebeğin dünyaya gelişiyle Yenenler ailesi biraz daha genişlemiş oldu. Kuzey daha kendisi bebekken bir anda sevimli bir abi oluverdi. Bu arada Kuzey ve Mete kardeşlerin önemli bir ortak noktaları daha vardı ki o da babalarına çok ama çok benzemeleri.

Evde 3 Eser

Kuzey bebeğin ardından Mete’nin de babalarına çok benzemelerinin ardından Berfu Yenenler evde üç Eser’le birlikte yaşamaya başladığını söyleyerek bu konuda eğlenceli paylaşımlar yapmaya devam etmişti. Bu arada Berfu Yenenler’in her iki çocuklarına da hamileliğinde aldığı kiloları büyük bir hızla vermesi ise başka bir gündem oldu. Ancak sorun şuydu ki, kendisi aldığı kiloları gramı gramına verirken Eser Yenenler için süreç böyle işlemedi. Ve işte sonunda da o ‘acımasız’ paylaşım geldi.

Madem Evin Babası Zayıflayamıyor!

Berfu Yenenler bugün yaptığı sosyal medya paylaşımında kendisinin, eşinin ve Kuzey’in fotoğraflarını paylaştı. Ancak fotoğraflarda kendisi ve oğlu Kuzey’i şişmanlaştırarak paylaştı. Ve altına da “Madem evin babası zayıflayamıyor biz şişmanlarız nedir ki” şeklinde bir mesaj yazdı. İşin şakası bir yana, oldukça sevimli bir mesajla oldukça sevimli bu fotoğrafı yayınlayan Berfu Yenenler’e Eser’den cevap gecikmemiş. Eser Yenenler de eşinin bu mesajına “Ben zayıflıyorum bu arada, böyle içerikler canımı acıtır” diyerek cevaplamış . Bakalım sonuç ne olacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz