Pandemiden Hızla Çıkmayı Kafaya Koyan Demet Akalın’dan Yeni Atak! Bekle Beni Çeşme Bodrum

Aleyna

Haberler

24 Mayıs 2021

Pandemiden Hızla Çıkmayı Kafaya Koyan Demet Akalın’dan Yeni Atak! Bekle Beni Çeşme Bodrum

Ülkemizde ve dünyada yaşanan pandemi salgınının zarar vermediği kesim zarar vermediği insan yoktur herhalde. Gerek hastalığın korkusu gerekse tedbir amacıyla yapılan kısıtlamalar gerçekten dünyada herkesin canına tak etti. Ama sanki en çok da Demet Akalın’ın canına tak etti. İşte sürekli pandemiye kafa tutan Demet Akalın’dan yeni atak!

Pandemi Mağduriyeti

Demet Akalın’ın pandemi isyanlarını bilmeyen yoktur herhalde. Malum covid 19 salgınının artık dünya çapında büyük bir problem olduğunun açıklanmasının ardından ülkemizde de diğer ülkelerde olduğu gibi koruyucu tedbirler alınmaya başlandı. Bu tedbirlerle beraber adeta hepimiz evlerimize kapandık. Birçok işyeri çalışamaz hale geldi. Ve sanatçılar da bundan nasibini aldılar elbette. Sinemalar, tiyatrolar kapandı, konserler bitti. Hal böyle olunca da geçimini bu alanlarla sağlayan yüzbinlerce kişi çok büyük mağduriyetlerle karşı karşıya kaldı. İşte o mağdurlardan birisi de Demet Akalın.

Geçinemiyorum!

blank

Demet Akalın pandeminin daha ilk günlerinden bu yana bu konudaki mağduriyetlerini açıkça söyleyen isimlerden. Ünlü şarkıcı pandemi tedbirleri nedeniyle konserlerin yasaklanması ile birlikte daha ilk elden “Geçinemiyorum, vergilerimi zor ödüyorum” açıklamalarında bulunmuştu. Gerçi Akalın’ın hemen bu açıklamanın ardından açılan lüks Hira Restoranla ilişkisi bu konuda kafaları epey karıştırmıştı. Hatta akabinde önce bir Uludağ ardından da Dubai seyahatleri birçok takipçisine “Bu nasıl geçinememek?” sorularını sordurmuştu.

Bir Daha Bi Daha

Ama her şey bir yana Demet Akalın Sinan Akçıl’ın kendisi için yaptığı şarkı ile adeta hayata yeniden döndü. Bunun ardından sosyal medya hesabından “90+2’de attın golü be Akçıl” şeklinde teşekkür eden Demet Akalın’ı bir heyecandır aldı götürdü. Bugün de yine sosyal medya hesabından bu heyecanını paylaşan Demet Akalın Bodrum, Çeşme konserleri için sabırsızlığını bir kez daha göstermiş. Ama tabii ki sadece o değil. Sevenleri de artık Demet Akalın’ı bir an önce sahnelerden izlemek için sabırsızlanıyor. Hadi hayırlısı diyelim!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz