Berfu Yenenler’in Doğum Günü Halini Göremediğine Üzülenlere Gelsin! İşte Doğum Günü Annesi

Aleyna

Haberler

12 Nisan 2021

Berfu Yenenler’in Doğum Günü Halini Göremediğine Üzülenlere Gelsin! İşte Doğum Günü Annesi

Berfu Yenenler dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında yeni yaşına girdiğini müjdelemişti. Ama dünkü halini değil başka bir anını paylaşmış bizleri de meraka düşürmüştü. Meğer doğum günü hali işte böyleymiş!

İyi ki Doğdum İyi ki Doğurdum Videosu

Dün 25 yaşına giren Berfu Yenenler doğum gününü çokça anlamlı bir video ile paylaşmıştı. İkinci oğlu Mete bebeğin doğrum anını takipçileri ile paylaşarak 25. yaşının en güze lhediyesinin oğlu Mete olduğunu söylemişti. Sıklıkla çocukları ile paylaşımlarda bulunan Berfu Yenenler bu paylaşımı ile de sevenlerini duygulandırmayı başardı doğrusu. Ne de olsa bir anne için dünyanın en güzle hediyesi çocuklarıdır. O da böyle hissederek videonun altına “İyi ki doğdum ve doğurdum videosudur bu” notunu iliştirmişti. Ve tabii ki sevgili eşi Eser Yenenler’i de es geçmemişti yorumunda.

İşte Doğum Günü Halim!

İkinci doğumunun ardından sayılı günler sonra kendi doğumunu kutlayan Berfu Yenenler yine fit ve spor haliyle hem dikkat çekti hem de pes artık dedirtti. Malum kendileri doğum kilolarından hızla kurtularak her geçen gün ayrı bir fit haliyle takipçilerinin karşısına çıkmayı başaranlardan. Dün de yine sanki doğum yapan kendisi değilmiş gibi bir edayla pozunu vermiş resmen. Ama tabi sadece verdiği kilolarla değil sadeliği ve ışıl ışıllığıyla da dikkat çekiyor. Yeri gelmişken biz de buradan yeni yaşını tebrik edelim. İyi ki doğmuş iyi ki doğurmuş, uzun uzun yılları olsun…

Eser Yenenler’den Kutlama

Berfu’nun doğum günü olur da Eser hiç kutlamaz mı? Ünlü komedyen Eser Yenenler de kendi Instagram hesabından eşinin doğum gününü kutlayan anlamlı bir mesaj paylaştı tabii ki. Yayınladığı mesajında “Biricik karım, çocuklarımın anası, en yakın arkadaşım, hayatımın merkezi iyi ki doğdun, iyi ki varsın, iyi ki birbirimizi bulduk seni seviyorum, sizi seviyorum” diyerek dileklerini duygusal bir şekilde iletmişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz