Çelebi’nin Düşüşü Devam Edecek mi? İşte Alev Alev 23. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Show TV

12 Nisan 2021

Çelebi’nin Düşüşü Devam Edecek mi? İşte Alev Alev 23. Bölüm Fragmanı

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümü ile tüm Çelebi düşmanlarının içini rahatlatan Alev Alev’den bu hafta da aynı performansın çıkıp çıkmayacağı merak ediliyor. İşte Alev Alev 23. Bölüm fragmanı!

Çelebi Hak Ettiğini Buluyor mu?

Geçtiğimiz hafta Cemre’nin Ozanlarla ve polisle birlikte Çelebi’ye karşı kurdukları tuzak işe yaramış ve Çelebi gözaltına alınmıştı. Dava günü geldiğinde ise Çelebi’nin ortağı polisle yaptığı anlaşma sonucunda tüm suçu kabul eder. Çelebi ile yapmış oldukları tarihi eser kaçakçılığını itiraf eder. Bu durum doğal olarak Çelebi’nin tutuklu yargılanması sonucunu doğurur. Bu güzel gelişmenin yanı sıra aynı esnada Cemre ile boşanma ve Güneş’in velayet davaları görülmektedir. Herkesin mahkemede hazır olmasına rağmen Cemre hala ortalarda yoktur. Çelebi’nin daha önce şiddet uygulayarak yatağa bağlı hale getirdiği eski ilişkisine yani Esin Ece’ye ulaşmaya çalışır. İsviçre’de yattığı hastaneye giderek onu bulmayı aklına koyan Cemre bunu başarır ve mahkemeye Esin Ece ile birlikte gelir. Onun da verdiği ifade ile Çelebi’nin hayatındaki kadınlara şiddet uyguladığı ortaya çıkar ve Güneş’in velayeti Cemre’ye verilir.

Alev Alev 23. Bölüm Fragmanı

Tüm bu güzel gelişmelerin ardından Çelebi daha da öfkelenerek planlarına cezaevinden devam eder. Bu hafta yayınlanan fragmanda Çelebi Rüya’yı yanına çağırır. Üvey kardeşi İskender’den intikam almak ve karşısındaki güçlü işbirliğini bölmek için önemli bir hamle yapar. Rüya’nın babasının ölümünde Çiçek ve İskender’le ilgili detayları anlatarak karşısındaki birliği çözmeyi amaçlar. Diğer yandan Ömer de eski sevgilisi Zeyno ile bir yüzleşme yaşar. Tabi Rüya’nın yanında da sürekli yanında olan ve ona yardımcı olan iş arkadaşı vardır. Tüm bunlar ve daha fazlası Perşembe günü Alev Alev 23. Bölümde.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz