Demet Akalın’dan Zafer Paylaşımı! Alişan Konukları İsmail YK’nın Kılığına Girince Ratingler Tavan Yaptı

Aleyna

Haberler

13 Nisan 2021

Demet Akalın’dan Zafer Paylaşımı! Alişan Konukları İsmail YK’nın Kılığına Girince Ratingler Tavan Yaptı

Ünlü “ortiler” Demet Akalın ve Alişan’ın sunduğu “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah”, dün ünlü şarkıcı İsmail YK ile renklendi. Ratingler patlama yapınca ortilerin de yüzü güldü!

Alişan Demet Akalın

Alişan ve Demet Akalın, uzun yıllara dayanan dostluklarını birbirlerine ağır sözler ederek bitirmişti. Neyse ki, 6 senelik bir küslüğün ardından 2019’da barıştılar. Hem de canlı yayında! O günden beri de yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor ve birbirlerine “orti” diyorlar.

İyi günde kötü günde birbirlerine destek olan ortiler, her sabah canlı yayını idare etmek gibi zor bir işi beraber yapıyorlar. Üstelik tam 8 aydır!

Neyse ki, artık kavga etmiyorlar! Orta şekerli olan ratingleri de konuklar sayesinde toparlıyorlar. Örneğin, dünkü programın konuğu her dönemin efsanesi İsmail YK’ydı. Ona özel sürprizler de vardı!

İsmail YK vs. Fahrettin ZK

2000’li yılların en sevilen şarkıcılarından biri de İsmail YK’ydı. Garip şarkı sözleri ve çılgın dansları onu her dönemin efsanesi haline getirdi. Geçen ay “İbo Show”a konuk olduğunda yaptığı meşhur dansları yine sosyal medyayı salladı mesela! İsmail YK’nın herkesi ekran başına topladığını gören programlar da ünlü şarkıcının peşinde koşmaya başladı. Ünlü şarkıcı, dün de Demet Akalın ve Alişan’ın programına konuk oldu.

İsmail YK

Tüm hünerlerini sergileyen ve hayatının bilinmeyenlerini anlatan İsmail YK için özel bir sürpriz de yapıldı. Alişan, “Fahrettin ZK” olup İsmail YK’yı taklit etti!

Yetmedi, ikisi birlikte dans etti.

Hal böyle olunca, ratingler tavana vurdu!

“Ratingler süper gelince”

Malum, program çok iyi rating alınca Demet Akalın hemen sosyal medyada zafer fotoğrafları paylaşıyor. İsmail YK sayesinde tavan yapan ratingler için de çok özel bir fotoğraf paylaştı.

Demet Akalın Alişan story

Umarız, “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” hep böyle iyi gider!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz