Masumlar Apartmanı Setindeki Kazayı Farah Zeynep Abdullah Duyurdu! Birkan Sokullu Han’ı “Kanıyla Canıyla” Oynadı

Aleyna

Haberler

13 Nisan 2021

Masumlar Apartmanı Setindeki Kazayı Farah Zeynep Abdullah Duyurdu! Birkan Sokullu Han’ı “Kanıyla Canıyla” Oynadı

Popüler dizi “Masumlar Apartmanı” setinde bu kez kan (!) döküldü. Dizinin Han’ı Birkan Sokullu çekimler sırasında küçük bir kaza yaşadı.

Masumlar Apartmanı

TRT 1’in rating şampiyonu dizisi “Masumlar Apartmanı”, bu sezon ekranı kasıp kavuran psikoloji temalı dizilerin en sevilenlerinden biri. Bir ailenin yaşadığı ve çevresine yaşattığı travmaları anlatan dizi, çocukluğun ve sevgi görerek büyümenin önemini anlatıyor. Sıra dışı senaryosu ve etkileyici oyunculuk performansları sayesinde ilk günden beri dikkat çeken dizi, son bölümlerde biraz kan kaybetmeye başladı. Çünkü ekürisi “Kırmızı Oda” gibi iyileşme sürecine odaklanmıyor ve hastalıkları anlatırken tekrara düşüyor.

Birkan Sokullu

Öte yandan, son bölümlerde “Masumlar Apartmanı” resmen gerilim dizisine dönüştü. Bazı sahneler en sağlam korku filmlerine taş çıkarır cinsten. Senaristler “Madem iyileşme sürecine odaklanamıyoruz, biz de gerilime yaslanırız” diye düşünmüş olmalı! Bu değişimin en net gözlemlendiği karakter ise Birkan Sokullu’nun oynadığı Han.

Han Psikopat Çıktı

Birkan Sokullu

Ünlü oyuncu Birkan Sokullu’nun can verdiği Han, ilk bölümlerde ailenin en “normal” ve dış dünyayla bağlantısını kuran üyesi gibi görünüyordu. Ama bölümler ilerledikçe onun aslında ne kadar tehlikeli olabileceğini anladık. Terapi için gittiği doktoru bile delirtme potansiyeli var! Son olarak, bodrumda birini sakladığını anladık. Bu akşamki bölümde de yeni yeni psikopatlıklarına şahit olacağız gibi görünüyor!

Birkan Sokullu, Han’ın tehlikeli yanlarını bize çok etkili bir şekilde gösteriyor. Gerilim sahneleri bu kadar iyiyse, bunda çekimlerin ve atmosferin olduğu kadar Birkan Sokullu’nun da etkisi var. O da böyle değişik bir rolde oynamaktan dolayı çok mutlu ve elinden geleni yaptığını söylüyor. Öyle ki, son bölümde “canıyla kanıyla” oynamış!

İnci’den Han’a Nazar Boncuğu

Birkan Sokullu Farah Zeynep Abdullah

Dizide Han’ın eşi İnci’yi ise yetenekli oyuncu Farah Zeynep Abdullah oynuyor. Partnerlerin dostluğu 2014 yılının en sükseli dizisi “Kurt Seyit ve Şura”da başladı, bu diziyle daha da büyüdü! Farah Zeynep Abdullah her fırsatta partnerini övüp onunla birlikte paylaşım yapıyor. Ama son paylaşımı biraz üzücüydü.

Birkan Sokullu story

Han artık neyin peşindeyse, Birkan Sokullu onu oynamaya çalışırken ufak bir kaza geçirdi. Farah Zeynep Abdullah da bir nazar boncuğu koyarak bu kazayı herkese ilan etti. Sonra da, sosyal medyayla arası pek iyi olmayan Birkan Sokullu’yla dalga geçti! Birkan Sokullu, Instagram’da sadece ateş atabiliyormuş. Yeterli aslında!

Geçmiş olsun Birkan Sokullu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz