Sadakatsiz’in Haluk Güçlü’sü Hastaneye Kaldırıldı! Gözler Usta Oyuncu Burak Sergen’de

Aleyna

Haberler

12 Nisan 2021

Sadakatsiz’in Haluk Güçlü’sü Hastaneye Kaldırıldı! Gözler Usta Oyuncu Burak Sergen’de

Sadakatsiz dizisinde Haluk Güçlü karakterine hayat veren usta oyuncu Burak Sergen bu akşam rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Sergen’in sağlık durumuna ilişkin henüz bir açıklama gelmezken oyuncunun hayranları ve sevenleri iyi bir haber almak için bekliyorlar. İşte Burak Sergen’in hastaneye kaldırılma nedeni ve son yaşananlar!

Halsizlik Hissediyor!

Burak sergen sadakatsiz

Bu akşam saatlerinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Burak Sergen’in halsiz olduğuna dair bir bilgi geldi. Birsen Altuntaş’ın sosyal medyadan yaptığı paylaşıma göre ünlü oyuncunun son durumu şu şekilde: “Sadakatsiz dizisinde seyirci karşısına çıkan Burak Sergen bugün akşam üstü fenalaştı. Eve çağrılan ambulans ile Ulus Liv Hospital acil servisine kaldırılan oyuncunun oldukça halsiz göründüğü öğrenildi. Yakın zamanda sette yapılan testlerinde koronavirüs sonucu negatif çıkan oyuncuya bir kez daha test yapıldı. 60 yaşındaki oyuncunun rahatsızlık nedeni yapılan test sonuçlarına göre belirlenecek.”

Sette Korona Vakası

blank

Daha önce Sadakatsiz dizisinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt koronavirüse yakalanmıştı. Ancak şu ana kadar dizinin oyuncu ya da set kadrosunda kimseden pozitif vaka yaşanmamıştı. Burak Sergen’in de sette yapılan test sonuçları bugüne kadar negatif çıkmış ve neyse ki Sadakatsiz dizi kadrosu kendisini hastalıktan bir şekilde koruyabilmişti. Ünlü oyuncunun rahatsızlığının ne olduğu konusunda henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak ilerleyen saatlerde yinelenen test sonuçları ile birlikte Sergen’in rahatsızlık nedeni de ortaya çıkmış olacaktır. Şimdiden kendisine çok geçmiş olsun diyor ve acil şifalar diliyoruz.

Setlerdeki En Büyük Kaygı

blank

Son dönemlerde dünyada ve ülkemizde yaşanan pandemi nedeniyle set çalışanları ve dizilerin oyuncu kadroları da büyük bir tedirginlikle çalışıyorlar. Birçok dizi setinde yaşanan olumsuz gelişmelerin Sadakatsiz dizisinde de yaşanmamasını umuyor ve Burak Sergen’e, ailesine ve arkadaşlarına bir kez daha geçmiş olsun diyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz