Survivor Şampiyonu Cemal Can Vefalı Çıktı! Arkadaşıyla 15 Yıl Öncesine Ait Fotoğrafını Paylaşması Herkesi Gülümsetti

Aleyna

Haberler

29 Ocak 2021

Survivor Şampiyonu Cemal Can Vefalı Çıktı! Arkadaşıyla 15 Yıl Öncesine Ait Fotoğrafını Paylaşması Herkesi Gülümsetti

Danla Bilic sayesinde hayatımıza giren, Survivor ile de gönlümüzde taht kuran Cemal Can vefalı çıktı! Instagramda paylaştığı fotoğraf takipçilerini gülümsetti.

Youtube Sayesinde Tanıştık

Hem sempatik hem yakışıklı! Kendisini ilk olarak Danla Bilic’in Youtube videolarında görmüştük. Yakışıklılığı ve esprileriyle dikkat çeken Cemal Can, daha sonra bir Youtube kanalı açmış ve o da bu dünyaya adım atmıştı. YouTube’da 500 binin üzerinde aboneye ulaşan Cemal Can’ın tanınmasını sağlayan asıl program ise Survivor oldu.

Instagram’ın En Popüler İsimlerinden Biri Oldu

blank

Instagram’da 3 milyondan fazla takipçiye ulaşan Cemal Can’ın profiline bir giren bir daha çıkamıyor. Ünlü ismin Instagram’da yaptığı paylaşımlar dünya yıldızlarına taş çıkarır cinsten. Hesabından sık sık paylaşımlar yapan Cemal Can, her geçen gün takipçi sayısını katlamaya devam ediyor.

İçi Dışı Bir

blank

Sosyal medya kullanıcıları onu daha önceden tanısa da, geçtiğimiz yıl Survivor’a katılan Cemal Can’ı daha fazla kişi tanımış, tanıdıkça da çok sevmişti. Yakışıklılığı ile dikkatleri toplayan isim, Survivor’da ne kadar güzel bir karaktere sahip olduğunu da ortaya koymuş ve herkes tarafından takdir toplamıştı. Yani, sizin anlayacağınız onun içi de dışı gibi güzel!

Şampiyonun Ta Kendisi!

blank

Cemal Can, Survivor’da ortaya koyduğu karakterinin yanında gösterdiği olağanüstü performans ile de beğenileri almıştı. Yarışmanın başından beri sergilediği tavır ile milyonların favori ismi olmayı da başardı. Ancak, bu kadar da değil! Zor şartlara sahip olan yarışmada yarışmacılar her geçen gün güç kaybederken, o adeta gittikçe parlıyordu. Yarışmanın son haftalarına gelindiğinde ise en büyük şampiyon adayı Cemal Can’dı. Ve tabii ki, şampiyon da o oldu.

İddialı Bir Dizi ile Oyunculuğa Başladı

blank

Kısa sürede geniş yankı uyandıran bu genç yeteneğin parlak bir geleceğe sahip olacağının hepimiz farkındaydık. Yarışmanın ardından ise hız kesmeden iddialı bir yapım ile sevenlerinin karşısına çıktı. Aleyna Tilki ile başrolü paylaştığı “Bu Benim Masalım” dizisi izleyicilerin beğenisini topladı.

Vefalı Dost

blank

Her yaptığı ilgiyle izlenen Cemal Can’ın Instagram hesabından 15 yıl önce arkadaşı ile çekilmiş bir fotoğrafı paylaşması “Çok vefalı çocukmuş!” dedirtti. Ne diyelim? Eski ilişkilerini unutmayan bu güzel kalpli çocuğu tanıdığımız için biz çok mutluyuz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz