Bergüzar Korel Hamileyken Aldığı Korkunç Bir Mesajı Paylaştı: “Gebermeniz için her gün dua ediyorum”

Aleyna

Haberler

18 Şubat 2021

Bergüzar Korel Hamileyken Aldığı Korkunç Bir Mesajı Paylaştı: “Gebermeniz için her gün dua ediyorum”

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel de pek çok meslektaşı gibi Instagram’da yorumları ve mesaj kutusunu kapattı. Bunun nedenini de nihayet açıkladı!

Sosyal medya bize pek çok güzellik ve fırsat sunsa da, eleştirilerin artık hakaret boyutuna varması çoğu insanı bıktırdı. Özellikle ünlü isimler, herkesin kendilerine ağzına geleni söylemesinden çok çekiyor!

Ebru Şahin Esra Bilgiç

Örneğin, ünlü oyuncu Ebru Şahin’in hayranları onun “Hercai” dizisindeki partneri Akın Akınözü’yle birlikte olmasını istiyor. Bu yüzden sevgilisi Cedi Osman’a sürekli hakaret ediyorlar! Ebru Şahin de bu duruma dayanamayıp “sosyal medya detoksuna” girdi. “Ramo” oyuncusu Esra Bilgiç de benzer bir baskı yüzünden Twitter hesabını dondurdu. Ama yapılan bu baskı sadece aşkla ilgili değil!

Bergüzar Korel

Bergüzar Korel, bu durumdan en çok muzdarip olan ve en çok ses çıkaran isimlerden. Ünlü oyuncu, bir dönem görüşlerinden ve hayat tarzından dolayı öyle çok hakarete maruz kaldı ki, çareyi sosyal medyadan kaçmakta buldu. Bir süre önce Instagram’a geri dönen Bergüzar Korel’in artık bazı kuralları var! Sebebini de bugün açıkladı.

İletişim Yolunu Kapattı

Bergüzar Korel

Takipçileri Bergüzar Korel’e mesaj atamıyor ya da fotoğraflara yorum yapamıyor. Çünkü Bergüzar Korel artık kendisine otosansür uygulamak istemiyor!

Bergüzar Korel story

Ünlü oyuncu, durumu “Kötü sözün de onu söyleyen kişinin de kontrolsüz ve vahşi bir şekilde bana dokunmasını istemiyorum, daha doğrusu o kişinin bana dokunduğunu sanmasına izin vermiyorum. Artık sadece içimden geleni, gözümün gördüğünü korkmadan ve otosansür uygulamadan paylaşmak istiyorum” diyerek açıklıyor. Çok haklı!

Korkunç Bir Mesaj Aldı

Bergüzar Korel Halit Ergenç

Bergüzar Korel, söylenen kötü sözler karşısında açıklama yapıp o insanı kazanma çabasını da bırakmış. Buna da korkunç bir mesaj neden olmuş. İkinci çocuğuna hamileyken gelen mesajda, “P*çin ve senin gebermen için her gün dua ediyorum” yazıyormuş! Bergüzar Korel de kendisini korumak için bu iletişim yolunu tamamen kapatmayı seçmiş. Zaten bir dönem Instagram’dan tamamen uzaklaşması da çocuğuna beddua edilmesi yüzündendi.

Sanal Zorbalığa Karşı Çağrı

Bergüzar Korel story

Bergüzar Korel, sanal zorbalık konusunda özellikle yaşı küçük olanları uyardı ve bunun bir suç olduğunu öğrenmelerini istedi. Herkese “Sessiz kalmayın” diyerek mesajını bitirdi. Umarız, bu mesaj birilerinin hayatında değişiklik yaratabilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz