Ece Erken’in Nostalji Turunda Yıldız Tilbe Bile Vardı! Ama En Çok Müslüm Gürses’e Yumruk Atması Dikkat Çekti

Aleyna

Haberler

18 Şubat 2021

Ece Erken’in Nostalji Turunda Yıldız Tilbe Bile Vardı! Ama En Çok Müslüm Gürses’e Yumruk Atması Dikkat Çekti

Ünlü sunucu Ece Erken, bugün takipçilerini hızlı bir #tbt turuna çıkardı. En dikkat çeken anısı ise Müslüm Gürses’e yumruk attığı anlardı!

Ece Erken

Ece Erken, şimdilerde YouTuber olmak istese de aslında başarılı bir sunucu. Büyük aşk yaşadığı Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve eşinin arabasına saldırdıktan sonra ekran macerasına ara vermek zorunda kaldı! Ama başarılı sunucuyu büyük bir olasılıkla televizyonlarda izlemeye devam edeceğiz. O zamana kadar da sevenleri eski sunuculuk anılarıyla yetinmek zorunda!

Ece Erken

Ece Erken de hem kendisine hem de hayranlarına bir güzellik yaparak, sunuculuk günlerine dair anıları Instagram’dan paylaştı. Malum bugün #tbt yani nostalji günü!

#TBT Değil Ünlüler Geçidi!

Ece Erken’i 1990’lı yılların sonundan beri izliyoruz. Hatta 2000’lerin başında birkaç dizide başrol oynamışlığı bile var. Hal böyle olunca, attığı nostalji turundaki ünlüler de bir hayli çeşitli!

Ece Erken Hülya Avşar

Hülya Avşar’ın bir talk show sunduğu günleri hatırlıyor musunuz? Okan Bayülgen ve Beyazıt Öztürk o kadar da yalnız değildi, pek çok şarkıcının kendisine ait bir show programı vardı!

Ece Erken Yıldız Tilbe

Ece Erken ve Yıldız Tilbe kankaymış, bilmiyorduk!

Ece Erken

Tost makinesiyle çekilmiş gibi görünen bu fotoğrafın #tbt etiketine ihtiyacı yok aslında!

Ece Erken Kenan Işık Sadri Alışık

“Kim Milyoner Olmak İster?” stüdyosuna bile yolu düşmüş, hem de -ne alakaysa- Kerem Alışık’la!

Ece Erken

Spor yorumculuğundan da eksik kalmamış! Stüdyoyu bastığı anlar da kameraya böyle yansımış. Yine de Ece Erken’in paylaştığı anıların en dikkat çekeni Müslüm Gürses’i ağırladığı programın videosu!

Belli ki Kafalar Yanmış

Ece Erken, arabesk müziğin krallarından Müslüm Gürses’i ağırladığı programda nedense Müslüm Baba’yı kum torbası olarak kullanmaya karar vermiş!

Müslüm Gürses’in Ece Erken’den daha iyi bir oyuncu olduğunu kanıtladığı bu program neden çekildi, bilmiyoruz. Neyse ki artık konuklarla sadece sohbet ediliyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz