On Parmağında On Marifet! Burcu Biricik Yazdıklarını Gizlemek İsterken Bir Alfabe Yaratmış

Aleyna

Haberler

18 Şubat 2021

On Parmağında On Marifet! Burcu Biricik Yazdıklarını Gizlemek İsterken Bir Alfabe Yaratmış

Ünlü oyuncu Burcu Biricik hem güzel hem de zeki! Biricik, katıldığı bir programda günlük tutarken kendi alfabesini oluşturduğunu açıkladı.

Burcu Biricik

Ünlü oyuncu Burcu Biricik, tıpkı Beren Saat gibi hayatımıza bir oyunculuk yarışmasıyla giren bir isim. Beren Saat gibi bir “marka” olmasa da o da kendi jenerasyonunda bir star olmaya en yakın olan oyunculardan biri!

Burcu Biricik

Netflix’in Türkiye yapımları için seçtiği başrol oyuncularından biri olması da bunun işareti. “Fatma” dizisinde Fatma’yı oynayan Burcu Biricik’i izlemeyi dört gözle bekliyoruz!

Burcu Biricik

Son olarak “Kırmızı Oda” dizisinde oynadığı Boncuk karakteriyle herkesi ekran başına çivileyen Burcu Biricik, şimdi de “Camdaki Kız” dizisi için hazırlıklara başladı. Dizinin nisan ayında ekranda olması bekleniyor. Burcu Biricik de “Camdaki Kız” ve “Fatma”nın çalışmalarının arasında programlara konuk olmayı da ihmal etmiyor.

Yeni Bir Alfabe!

Burcu Biricik

Burcu Biricik’in son dönemde katıldığı programlardan biri de “İbrahim Selim ile Bu Gece”ydi. Ünlü oyuncunun içtenliği ve enerjisi sayesinde program neredeyse 1 buçuk milyon izlendi! İbrahim Selim’in “Sevgilinin günlüğünü bulsan okur musun?” sorusuna verdiği yanıt ise en dikkat çeken kısımdı.

Burcu Biricik, “Önceden okurdum da şimdi merak etmem herhalde” diyerek eşi Emre Yetkin’e ne kadar güvendiğini gösterdi. Sonra da kendi günlük tutma stilini anlatarak stüdyoyu kahkahaya boğdu. Burcu Biricik, günlük tuttuğu dönemde kendisine yeni bir alfabe yaratmış. Sosyal medyadaki mesajlaşma uygulamaları Burcu Biricik’ten gizlilik yöntemleri dersi alsa ne iyi olur!

Burcu Biricik

Alfabeyi de “Belki ileride unuturum” diyerek bir köşeye not etmiş. Ama onu da kimse çözemesin diye tersten yazmış, yani bir nevi tekrar şifrelemiş. Özel hayat konusunda bu kadar hassasiyet de biraz fazla sanki. İbrahim Selim’in “İkinci Dünya Savaşı’ndaki şifrelemeler gibi” dediği kadar var!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz