Berhayat Hastanesine Bir Orijinal Cerrah Daha! İşte Mucize Doktor 57. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

2 Nisan 2021

Berhayat Hastanesine Bir Orijinal Cerrah Daha! İşte Mucize Doktor 57. Bölüm Fragmanı

Ali Vefa başta olmak üzere birbirinden orijinal cerrahları ile tanıdığımız Berhayat Hastanesi’nde bu hafta yepyeni gelişmeler var. İşte Mucize Doktor 57. Bölüm Fragmanı!

Ali Vefa Hocasını Kurtarabilecek mi?

Mucize doktor

Geçtiğimiz hafta Ferman yaşadığı büyük kaza nedeniyle bir daha cerrahlık yapamama tehlikesi ile karşı karşıya kalmıştı. Ferman artık bu gerçekle yüzleşir ve bu durumdan nasıl çıkacağına dair planlar geliştirmeye başlar. Bu duruma en büyük desteği de Ali’den bulur. Çünkü Ali Vefa da hala bu durumu kabullenmez ve hocasını kurtarmak için mutlaka bir yolun olduğuna inanır. Bu nedenle de bıkmadan usanmadan hocası için hala bir yol bulmaya çalışır. Hatta adeta bütün yeteneklerini bunun için seferber etmiştir. Hastanedeki neredeyse bütün kadavralarla çalışarak operasyon için aradığı yolu bulmayı dener.

Demir’in Kayboluşu

blank

Diğer bir yandan Demir bir anda ortadan kaybolmuş ve hala bir ses seda çıkmamıştır. Fakat bu ani kayboluş Doruk’un işine yaramıştır. Tanju’nun tek uzman olarak kalması Doruk’a da ayrı bir yol açmaya başlar.

57. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor bu hafta izleyicilerini yepyeni ve yine kendine münhasır bir cerrahla daha tanışmaya hazırlıyor. Selvi hemşire ve Ali Vefa acil serviste kanamalı ve acil bir vaka ile uğraşırken bir anda ortaya çıkan kişi saniyelik bir müdahale ile kanamayı durdurur. Ali Vefa kim olduğunu sorduğunda ise isminin Muhsin Korunmaz olduğunu söyleyen kişi hastanenin yeni cerrahı olduğunu söyler. Yeni cerrahın hastanedeki işleri ne şekilde değiştireceğini ise bu bölümde öğreneceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz