Demet Evgar Bu Dizi İçin Kırmızı Oda’yı Reddetmişti! Alev Alev Mayıs Ayında Sona Eriyor

Aleyna

Haberler

2 Nisan 2021

Demet Evgar Bu Dizi İçin Kırmızı Oda’yı Reddetmişti! Alev Alev Mayıs Ayında Sona Eriyor

Show TV’nin büyük umutlarla başladığı “Alev Alev” dizisi için de 26. bölümde final kararı alındı. Böylece, koca kanalda neredeyse hiçbir dizi kalmadı!

Alev Alev afişi

Sevilen dizi “Alev Alev”, pek parlak izlenme oranlarına ulaşamasa da, kendine has bir izleyici kitlesi edinmeyi başardı. Başrollerinde Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü’yü buluşturan “Alev Alev”, ekranda görmeye hasret kaldığımız kadın hikayelerini anlatıyor. Açıkça verilen “kadın dayanışması” mesajları, özellikle sosyal medyada, büyük ses getiriyor.

Alev Alev oyuncuları

Popüler Fransız dizisi “Le Bazar de la Charité” uyarlaması olan dizisi, farklı sosyal sınıflardan gelen üç kadının öyküsünün aslında ne kadar benzediğini gösteriyor. Ayrı dünyaların insanı gibi görünen üç kadının yaşamları, bir yangın sonucu birbirine bağlanıyor. Eşinden şiddet gören Cemre (Demet Evgar) kızıyla birlikte bu işkenceden kaçarken, o güne kadar pek bir şeyin farkına varmayan Rüya (Dilan Çiçek Deniz) hayatla tanışıyor. Rüya’nın en yakın arkadaşı ve yardımcısı Çiçek (Hazar Ergüçlü) yangından en çok etkilenen ama sonunda kendisini bulan kişi oluyor.

Sadece Birkaç Bölüm Kaldı

Dilan Çiçek Deniz Hazar Ergüçlü

“Alev Alev”, Demet Evgar’ın uğruna sezonun olay yaratan dizisi “Kırmızı Oda”yı bile reddettiği proje olduğu için, herkesin beklentisini çok yükselmişti. Sıra dışı senaryo, gittikçe güçlenen oyuncu kadrosu vs. derken dizinin patlama yapması bekleniyordu. Ama dizinin yapabildiği tek şey kemik bir izleyici kitlesi yaratmak oldu ve ötesine geçemedi. Bazen, ne yaparsanız yapın olmuyor! Rating listelerinde istikrarsız bir performans sergileyen dizi, son haftalarda daha kötü sonuçlar elde etmeye başladı.

Berkay Ateş

İstikrarsız rating performansının üzerine oyuncular da diziden ayrılmaya başlayınca, diziyle ilgili soru işaretleri başladı. Toprak Can Adıgüzel’in ardından, Berkay Ateş’in de ayrılacağı söyleniyor. İddiaya göre, Berkay Ateş sezon sonu bitecek “Çukur” dizisine birkaç bölümlük de olsa geri dönecek. Hal böyle olunca, izleyici kitlesi dizinin akıbetini merak etmeye başladı. Başka bir iddiaya göre korkulan oldu! “Alev Alev”, 26. bölümde izleyiciye veda edecek. Yani, dizinin sadece dört bölümü var.

Show TV Dizisiz Kaldı

Ramo Arıza

İşin daha da ilginç yanı, Show TV’de neredeyse hiçbir dizi kalmaması! Dört sezondur devam eden “Çukur”, mayıs sonunda final yapacak. Büyük umutlarla başlayan bir başka dizi olan “Arıza”, 30. bölümüyle ekrana veda edecek. Yurt dışı macerası da iyi giden ama RTÜK’le başı derde giren “Ramo” da bu sezon son bulacak. Ekranın komedi açığını büyük bir başarıyla kapatan “Kuzey Yıldızı İlk Aşk”tan bile final haberi geldi. Böylece, kanalın hiçbir dizisi kalmadı. Yeni başlayan ve itfaiyecilerin hikayesini konu alan “Kırmızı Kamyon” hariç! Umarız, bu dizi kanalı düştüğü durumdan kurtarabilir.

Benzer Haberler

Mustafa açıl 3 Nisan 2021

Eyer bu diziler gerçektende biterse bu kana iflas eder hiç değilse yeni gelin dizisini yeniden başlatsınlar

Kübra 4 Nisan 2021

Hayir ya alev alev bitemez bitmemeli😞

Yorum Yaz