Belki Bu Tatil de Sponsorludur! TikTok Faciasından Bunalan Demet Akalın Arkadaşlarıyla Birlikte Çeşme’ye Kaçtı

Aleyna

Haberler

2 Nisan 2021

Belki Bu Tatil de Sponsorludur! TikTok Faciasından Bunalan Demet Akalın Arkadaşlarıyla Birlikte Çeşme’ye Kaçtı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, geçirdiği zor günlerin stresini arkadaşlarıyla Çeşme’de atıyor. Ama favori Instagram filtresini kendisine uygularken, arkadaşlarını harcadı!

Demet Akalın

Demet Akalın, son dönemde yine tartışmalı konularla gündemden düşmüyor. Ünlü şarkıcı, geçen ay tatil sezonunu Dubai’de açmıştı ve tartışmalara neden olmuştu. Ailece çıktıkları tatil çok eleştirilince, “Allah garibana veriyor” diyerek sponsorlar sayesinde Dubai’ye gittiğini söylemişti. Ama bu akıllara zarar açıklamanın ardından, Dubai’den aldığı bir bavul dolusu ayakkabıyı paylaşmıştı! Eleştiriler çığ gibi yağsa da, ünlü şarkıcı bu kez hiç cevap vermedi. Çok geçmeden, bir TikTok skandalıyla yüz yüze geldi.

“TikTok Kapatılsın”

Demet Akalın Hira

Malum, Demet Akalın gibi kızı Hira da sosyal medyaya çok düşkün. Babası Okan Kurt’la birlikte TikTok videoları çekip kendi hesabına yüklüyor. Hira, TikTok’a o kadar sarmış durumda ki, annesi geçen ay eve TikTok fenomenlerini toplayıp Hira’yı eğlendirmelerini istemişti!

Demet Akalın’ın hayatındaki “Birinci TikTok Faciası” olarak anabileceğimiz bu olaya, Hira’nın dolandırılması da tuz biber ekti! Demet Akalın, TikTok fenomeni Özgür Balakar’ın kızı Hira’yı dolandırdığını ve kartından 7 bin TL çekildiğini söyledi. Ama Özgür Balakar, 7 bin TL’lik hediyeyi Hira’nın yolladığı konusunda ısrarcı. İşin doğrusu ne, hala bilinmiyor. Ama bu olaydan karlı çıkan taraf, günlerdir Demet Akalın’la dalga geçen TikTok fenomenleri oldu!

Pek çok sosyal medya kullanıcısı, Hira’nın henüz 7 yaşındayken sosyal medyayla bu kadar içli dışlı olmasını doğru bulmadı. Demet Akalın ve Okan Kurt, bu konuda bilinçsiz davrandıkları için çok eleştirildiler! Herhalde bu stres fazla gelmiş olacak ki, ünlü şarkıcı bu hafta sonu yine kendini yollara vurdu.

Çeşme’nin Yolunu Tuttu

Demet Akalın

Demet Akalın, hala küsmediği arkadaşlarıyla bir hafta sonu kaçamağı yaptı. Deniz kıyısından fotoğraflar atan ünlü şarkıcı, tatil hevesimizi artırdı.

Demet Akalın story

Arkadaşları sorunların nazardan kaynaklandığını düşünüyor herhalde. Çünkü Demet Akalın’ın fotoğrafına nazar boncuğu eklemeyi ihmal etmediler. Şeyma Subaşı’nın da dediği gibi, “No nazar!

Demet Akalın story

Son paylaşımı ise görenleri güldürdü. Çünkü Demet Akalın, kendisine uyguladığı favori Instagram filtresini arkadaşlarından esirgemişti. Üstelik arkadaşları ondan nazar boncuğunu sakınmamışken! Umarız, bu kısa tatil Demet Akalın’ın toparlanmasına yardımcı olur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz