Sadakatsiz’in Aniden Kaybolan Derin’i Yıldız Tilbe’yi Üzdü! Melis Sezen de Onu Bir Şarkıyla Teselli Etti

Dilek

Haberler

2 Nisan 2021

Sadakatsiz’in Aniden Kaybolan Derin’i Yıldız Tilbe’yi Üzdü! Melis Sezen de Onu Bir Şarkıyla Teselli Etti

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe’nin de “Sadakatsiz”in son bölümünde kayıplara karışan Derin hakkında söyleyecek bir çift sözü var! Bu sözlere, siz de Melis Sezen kadar çok güleceksiniz.

Sadakatsiz afişi

Bu sezonun en sevilen dizilerinden “Sadakatsiz”, aldatılan eşin intikamı temasıyla yola çıksa da bambaşka yerlere gitti. BBC yapımı “Doctor Foster” dizisinden uyarlanan dizi, mükemmel bir hayatı olduğunu düşünen Asya’nın aldatıldığını fark etmesiyle başlıyor. Eşi dahil çevresindeki herkesin ona yalan söylediğini anlayan Asya, intikam için silahlarını kuşanıyor. “Doctor Foster” sadece 10 bölüm süren ve aslında intikam duygusunun ne kadar zararlı olduğunu anlatan bir dizi. Ama Türkiye’deki dizi süreleri sağ olsun, bu malzeme çoktan tükendi. O yüzden, senaristler şimdi de fenomen film “Gone Girl”ü uyarlamanın peşinde gibi görünüyor!

Derin Kayıplara Karıştı

Cansu Dere Caner Cindoruk

Dizide, Asya’nın eşi Volkan, genç sevgilisi Derin’le evlendi ama işler yolunda gitmedi! Volkan, sürekli Asya’nın peşinde ve ona geri dönmeye çalışıyor. Sonunda, Derin de eşinin kendisiyle mutlu olmadığını ve boşanmak istediğini öğrendi. Ama boşanmak yerine şimdilik tıkır tıkır işleyen bir planı devreye soktu.

Melis Sezen Caner Cindoruk Cansu Dere

Hem Asya’dan hem de Volkan’dan intikam almak isteyen Derin, Asya’yı herkesin içinde tahrik etti ve kendisine saldırmasını sağladı. Volkan’ı da kışkırtan Derin, eşinin telefonundan kendisine bir tehdit mesajı da yolladı. Kızını annesine gönderdikten sonra da ortadan kayboldu. Polisler, Derin’in ani kayboluşunu araştırmaya başlayınca tüm okların Volkan ve Asya’yı işaret ettiğini gördüler! Bakalım, Derin de “Gone Girl”deki karakter kadar akıllı çıkacak mı?

Yıldız Tilbe Dayanamadı

Yıldız Tilbe

Derin’in ortadan kayboluşu sosyal medyada da büyük ses getirdi. Gerçi, yorumlar daha çok “Derin, olmayan zekasıyla o planı nasıl yapsın?” gibi espriler içeriyordu ama olsun! “Sadakatsiz”in polisiyeye dönüşmesinden mutlu olanlar da vardı tabii ki. Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe de dizinin yeni halinden mutlu olan isimlerden biri gibi görünüyor!

Yıldız Tilbe’nin önerisi hem komik hem de mantıklı! Düşünsenize, Gönül Güçlü’nün Müge Anlı’nın stüdyosunda Volkan’ı çekiştirdiği anları izlemek çok keyifli olmaz mı?

“Dayan Yüreğim”

Melis Sezen

Melis Sezen, Yıldız Tilbe’nin büyük bir hayranı! Enis Arıkan’ın Exxen’de yayınlanan talk show’u “@EnisArıkan”da da Yıldız Tilbe’nin meşhur dans figürlerini sergilemişti. Hayranı olduğu isim, kendisiyle ilgili böyle bir paylaşım yapınca, Melis Sezen de geri durmadı tabii ki!

Yıldız Tilbe’nin “Dayan Yüreğim” şarkısıyla Derin’in duygu ve düşüncelerini paylaşan Melis Sezen, ünlü şarkıcıya bol bol kalp yolladı. Bakalım, Derin’in başına ilerleyen bölümlerde neler gelecek?

Benzer Haberler

İşte asıl gerçekler 3 Nisan 2021

Cidden çok güzel bir haber kanalı her şeyi içinde barındıran mükemmel tüm haberleri 😍😍😍okuyorum

Yorum Yaz