Sadece Show İçin Gelmemiş! Şeyma Subaşı “Yuvam” Dediği Sevgilisi Meedo’yu Ailesiyle Tanıştırdı

Aleyna

Haberler

2 Nisan 2021

Sadece Show İçin Gelmemiş! Şeyma Subaşı “Yuvam” Dediği Sevgilisi Meedo’yu Ailesiyle Tanıştırdı

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, nihayet Miami’den İstanbul’a döndü. Bu dönüş hem marka iş birliklerine hem de hayırlı bir işe vesile oldu!

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’yla yaşadığı aşkla hayatımıza giren bir isim. Henüz 18 yaşındayken okuluna söyleşiye gelen Acun Ilıcalı’yla tanışan Şeyma Subaşı’nı, daha sonra dönemin meşhur yarışmaları “Var Mısın Yok Musun?” ve “Yok Böyle Dans”ta gördük. Çok geçmeden bomba patladı, Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın aşk yaşadığı ortaya çıktı. 2017’de evlilikle taçlanan ilişki, 2018’in son günlerinde bitti. Herkes partiden partiye koşan Şeyma Subaşı’nın biteceğini düşünüyordu ama durum tam tersi oldu!

“Meedo” ile Çok Mutlu

Şeyma Subaşı Guido Senia

Boşandıktan kısa bir süre sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, geçen yaz bu ilişkiye son verdi. Ayrılık sebebi olarak uzak mesafeyi gösterseler de, Şeyma Subaşı’nın “Guido’nun faturalarını bile ben ödüyorum” diye dert yandığı iddia edildi! Bu ayrılık da Şeyma Subaşı’nı pek üzmedi. Yaz sonunda yeni bir aşka yelken açtığı konuşulmaya başlandı. Ocak ayında da Mısırlı yatırımcı Mohammed Al Saloussi ile yaşadığı “peri masalını” doğruladı.

Şeyma Subaşı, o günden beri hiç durmadan “Meedo” dediği sevgilisinden bahsediyor. Gerçek aşkı bulduğunu söyleyen Şeyma Subaşı, “Erkek arkadaşımın malıyım” yazan ve tehdit içeren hediyeleri bile hiç çekinmeden paylaşacak kadar kendini kaybetti!

Mutlu çift, aylardır Miami’de partilemekle meşguldü. Şeyma Subaşı, uzun bir aranın ardından İstanbul’a dönünce, Meedo’su da peşinden geldi.

Mücevherleri Olay Yarattı

Şeyma Subaşı, İstanbul’a marka iş birlikleri için gelmiş gibi görünüyor. Son dönemde tasarımcılığa soyunan Şeyma Subaşı, sık sık markaların reklamını yapmaya başladı. Bir mücevher şirketinin Şeyma Subaşı, kızı Melisa ve sevgilisi Mohammed Al Saloissi için hazırladığı bileklikler ise dudak uçuklattı!

Son paylaşımlarıyla anladık ki, Şeyma Subaşı ve Meedo, İstanbul’a sadece iş için gelmemiş!

“Sarma olmadan asla”

Şeyma Subaşı, son günlerde Instagram hesabında sık sık ailenin önemiyle ilgili nutuk atıyor. Ailesiyle her gün görüştüğünü söyleyen fenomen, bugün sevgilisini de onlarla tanıştırma kararı almış!

Şeyma Subaşı story

Ailem bugün Meedo ile tanışacak. Onu geleneksel bir Türk ailesi olarak karşılamaya hazırız” diyerek ailesinin hazırladığı sofrayı paylaşan Şeyma Subaşı, “Sarma olmadan asla” dedi. Şeyma Subaşı’nın çok sevdiği yeğeni Duru ile koyu bir muhabbete dalan Meedo, sınavı geçip aileye girmiş gibi görünüyor!

Durumu basit bir aile tanışması gibi lanse etse de, işin içinde iş var gibi!

Şeyma Subaşı story

Baksanıza, Meedo’ya tuzlu kahve bile yapıyor. Sadece perdenin önünde nişan yüzüğü takmaları eksik!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz