Linet’ten Magazin Gündemine Damga Vuran Görkemli Doğum Günü! HES Kodu Olmayan Giremedi

Aleyna

Haberler

7 Mart 2021

Linet’ten Magazin Gündemine Damga Vuran Görkemli Doğum Günü! HES Kodu Olmayan Giremedi

Ünlü şarkıcı Linet’in geçtiğimiz günlerde doğum günüydü. Sanatçı, doğum günü için görkemli bir doğum günü partisi düzenledi. 10 kişilik bir arkadaş grubuyla yeni yaşını kutlayan ünlü şarkıcı, konuklar için HES kodunu zorunlu tuttu.

linet-hes kodu

Linet, yeni yaşını Fairmount Quasar Otel’de görkemli bir partiyle kutladı. Covid19’dan çok korkan ünlü sanatçı, arkadaşlarını doğum günü partisine HES koduyla aldırdı. Linet, keyifli geceden kalan fotoğraf ve videoları Instagram hesabında paylaşmayı da ihmal etmedi.

“Önce kendime bu yıl aşkı, mutluluk ve huzurla birlikte diliyorum”

Doğum gününde üç katlı gösterişli bir pasta kesen Linet, pastasını keserken bu seneki doğum günü dileğini diledi. Hayattan aşk isteyen ünlü şarkıcı, “Mutluluk ve huzurla” diye de eklemeyi unutmadı.

linet-hes kodu

Pastasını kestikten sonra sözlerine devam eden Linet, “Bu yıl hepimiz birbirimize ne kadar bağlantılı olduğumuzu anladık. Daha duyarlı ve şefkatli bir yıl diliyorum.” dedi.

linet-hes kodu

Sosyal olarak yardımlaşacağımız bir yıl olsun diyen ünlü sanatçı, doğum gününü Türk Kanser Derneği’ne bağışladı. Sahnelerin herkese moral olduğunu söyleyen Linet, “Bir an önce sahnelerin başlamasını diliyorum.” dedi.

“Prenses gibi oldun dediler”

Beyaz bir elbise giyen Linet, Instagram’da yaptığı paylaşımın altına “Prenses gibi oldun dediler” yazdı. Binlerce görüntülenme alan videoya doğum günü mesajları yağdı.

Daha Beş Yaşındayken Sahneye Çıktı

Linet 5 Mart 1975 tarihinde İsrail Tel Aviv’de dünyaya geldi. Annesi bir dönemlerin önemli Türk sanat müziği şarkıcılarından Leyla Özgecan (Leya Bonana), babası Şumuel Menaşe’dir.

linet-hes kodu

Annesinden şarkı söylemeyi öğrenen ve beş yaşındayken ilk sahne deneyimini yaşayan Linet; 10 yaşında ilk albümünü çıkardı. Konuk olduğu programlarda şarkılarını playback yerine canlı olarak seslendiren Linet, Balık burcu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz