Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder Kendisine Gelen Eleştirilere Yanıt Verdi: “Buna Karşı Olan Varsa Yapmasın!”

Aleyna

Haberler

7 Mart 2021

Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder Kendisine Gelen Eleştirilere Yanıt Verdi: “Buna Karşı Olan Varsa Yapmasın!”

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz, yayınlandığı gün reyting sıralamasını domine etmeye devam ediyor. Birçok kişinin ilgiliyle takip ettiği, hatta sosyal medyada bol bol goygoyunun yapıldığı dizinin sevilen karakterlerinden Derya Samanlı’yı canlandıran Özge Özder geçtiğimiz aylarda ilk çocuğu Eva Luna’yı kucağına alarak anne oldu.

Özge Özder ve Sinan Güleryüz

Hamileliğini ve doğum sürecini ilgiliyle takip ettiğiz Özde Özder’e annelik çok yakıştı! Kızı Eva Luna’yı kucağına aldıktan sonra Instagram hesabından sık sık paylaşımlar yapan Özge Özder, anne ve anne adaylarına tavsiye vermekten de geri durmuyor.

Özge Özder ve Sinan Güleryüz

Özge Özder’den Anne ve Anne Adaylarına Tavsiyeler!

İlk olarak “Mothers’ Life” dergisinin sorularını cevaplayan güzel oyuncu, hamileleri kızdıracak açıklamalar yapmıştı; “Günümüz testleri olmasa 5. aydan sonra yeni çıkmaya başlayan göbeğimle fark ettiğim bir şey olabilirdi bu hamilelik” Özellikle Özge Özder’in aşerme konusunda söyledikleri tepki topladı; ““Normal hayatta da ‘Bugün ne yesek’ diye düşünerek yemiyor muyuz zaten? Onun ötesinde bir şey yaşamadım. Aşerme bir hurafe, hatta erkeklerin canına okuma fırsatı olduğunu düşünecek kadar büyük bir şehir efsanesi

Özde Özder

Özge Özder’in yaptığı açıklamalar tartışılmaya devam ederken; güzel oyuncu hamilelik kilolarından kızı Eva Luna’yı emzirerek kurtulduğunu da şu sözlerle anlatmayı ihmal etmedi: “52 kilo ile hamile kalmıştım. Hipertansiyonun yaptığı ödem ve şişlinlik ile +15 kilo vardı üstümde. Ödem derhal gitti. Sadece süt vererek aldığım kilolar da hızla eriyor. Bir haftalık lohusalık ama sadece +4 kilo! Aferin bize… Rejim yapmayınız emziriniz anneler!!”

Özge Özder ve Sinan Güleryüz

“Baba Olmak Bunu Gerektirir!”

Bugün ise Özge Özder, kızı Luna ve evindeki köpeklerle bol bol story paylaştı. Güzel oyuncu kızını emzirirken, Luna kucağında uyuyakalmış! Özge Özder de bu anı ölümsüzleştirmek için storyler çekti. Şimdilik sadece Luna’nın kafasını gördük ama o bile kalbimizi eritmeye yetti. Maşallah sana güzel prenses.

blank

Ancak Luna’nın uykusu anlaşılan kısa sürmüş ve sabaha kadar da hem annesi Özge Özder’i hem de babası Sinan Güleryüz’ü uyutmamış. En az Özge Özder kadar Sinan Güleryüz de kızıyla ilgilenmeyi ihmal etmiyor. Fakat sabaha kadar ayakta olan Sinan Güleryüz, uykusuzluğa daha fazla dayanamayarak; uyuyakalmış. Eşi Özge Özder ise “Baba olmak bunu gerektirir” notuyla bu fotoğrafı paylaştı.

blank

Fakat Özge Özder, kendisine gelen eleştirilere de cevap vermeyi ihmal etmedi. Özge Özder ve Sinan Güleryüz’ün evinde tam 3 tane köpek var. Güzel oyuncu, yeni doğan Luna’nın 3 köpekle bu kadar yakın temas içinde olmasına tepki gösteren takipçilerine sorun teşkil etmediğini samimi bir dille ifade etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz