Güldür Güldür Show’da İzlediğimiz Doğa Rutkay Kamal İkizleriyle Eğlenceli Bir Video Paylaştı!

Aleyna

Haberler

16 Aralık 2020

Güldür Güldür Show’da İzlediğimiz Doğa Rutkay Kamal İkizleriyle Eğlenceli Bir Video Paylaştı!

Yıllardır Güldür Güldür Show’daki yeteneğiyle yüzümüzü güldüren Doğa Rutkay Kamal, Türkiye’nin sevilen oyuncularından biri haline geldi. Usta oyuncu Rutkay Aziz’in kızı olan Doğa Rutkay Kamal, küçük yaşlarda babası gibi oyuncu olmaya karar verdi ve bununla ilgili eğitimler alarak; 2000 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden başarıyla mezun oldu!

Doğa Rutkay Kamal’ı yıllardır farklı yapımlarda, tiyatroda ya da beyazperde de sık sık görüyoruz ve keyifle izliyoruz.

Yıllardır Güldür Güldür Show’da!

Özellikle 2013 yılından beri Güldür Güldür Show’da “Yeter” karakteriyle izliyoruz Doğa Rutkay Kamal’ı. 7 yıldır her sezon karşımıza çıkmayı ihmal etmeyen güzel oyuncu, herkesin en sevdiği karakterlerden biri haline geldi! Sadece televizyonda değil, güldür güldür show ile turnelere de çıkan doğa rutkay kamal’ın tiyatro sevdası hiç bitecek gibi durmuyor!

Ayrıca, bir bebek bezi markasının reklam yüzü olarak da görüyoruz Doğa Rutkay Kamal’ı televizyonlarda.

Aile Hayatında da Çok Başarılı!

Oyunculuk yeteneğinin yanında, çok iyi bir anne olan Doğa Rutkay Kamal; 2014 yılında gazeteci ve sunucu olan Kerimcan Kamal ile hayatını birleşirdi! 2018 yılında ise Piraye ve Rutkay Kerim adında ikiz bebekleri oldu! Geçtiğimiz Temmuz ayında Piraye ve Rutkay Kerim 2 yaşına bastılar! Doğa Rutkay Kamal’ın hamileliğin son aylarına kadar Güldür Güldür Show’da yer almaya devam ettiğini söylemem lazım. İkizlere hamile olmasına rağmen aylarca izledik onu ekran başında!

Karantina Sürecinde Çocuklarıyla Vakit Geçiriyor!

Instagram’ın aktif olarak kullanan Doğa Rutkay Kamal, sık sık çocuklarıyla birlikte fotoğraf ve videolar paylaşıyor takipçileriyle. Bugün paylaştığı videolar ise kalpleri eriten cinsten!

Piraye ve Rutkay Kerim’le beraber oyun hamurlarıyla oynarken çocuklardan habersiz video çeken Doğa Rutkay Kamal; çocuklarla birlikte oyun hamurundan şekiller yaparak onlarla vakit geçiriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz