Küçük Mehmet’in Kaplumbağası İçin Döktüğü Gözyaşları Twitter’da Olay Oldu: “Anne Kaplumbağamı Bul!”

Aleyna

Haberler

16 Aralık 2020

Küçük Mehmet’in Kaplumbağası İçin Döktüğü Gözyaşları Twitter’da Olay Oldu: “Anne Kaplumbağamı Bul!”

Dünyanın her yerinde, çocukların en yakın arkadaşları genellikle evcil hayvanlardır. Özellikle evlerinde evcil hayvanla büyüyen çocuklar, büyüdüklerinde genellikle daha arkadaş canlısı kişiler oluyor. Ben demiyorum bunu, bilim insanları söylüyor!

Tiktok’ta ortaya çıkan videoda ise durum biraz farklı, genellikle çocukların arkadaş olarak tercih ettikleri hayvanlar; kediler ya da köpekler olur. Sincap, kuş ya da hamstarları da sayabiliriz. Seveni çok bu hayvanların. Ancak bu Tiktok videosuyla ortaya çıkan Mehmet Coşkun isimli bu çocuk kaplumbağasını arıyor!

Hangi Twitter kullanıcısı, Tiktok’ta ne ararken bu video ile karşılaştı bilinmez ancak Twitter’da birden bire ortaya çıkan Mehmet’in kaplumbağası için çektiği video bir anda her tarafa yayıldı!

Mehmet’in annesi, Mehmet yaramazlık yaptığı için kaplumbağasını satmış. Mehmet ise bir video çekerek, resmen içini döküyor ve çok üzüldüğünü söylüyor. Çektiği videoyu kimsenin izlemeyeceğini düşünen Mehmet: “Zaten bu videoyu Youtube’a yükleyemiyorum. Ne yükleyeceğim ki Youtube’a, el kadar veledim. Bu video silinecek gidecek.” diyerek umutsuzluğunu her halinden belli ediyor.

Mehmet, videonun sonunda ise annesine “Benim olmayan bir kaplumbağayı, benimmiş gibi sevindirmek için getirme. Kaplumbağamı bul anne!” diyerek gözyaşlarını tutamıyor.

Twitter’da kısa sürede yayılan video, pek çok kişinin ilgisini çekti. Biri Mehmet’in kaplumbağasını bulsun lütfen!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz