Kıvanç Tatlıtuğ Yurt Dışına Açılalı Çok Oldu! Biz Tanımazken Tüm Dünya Onu Tanıyordu!

Aleyna

Haberler

7 Aralık 2020

Kıvanç Tatlıtuğ Yurt Dışına Açılalı Çok Oldu! Biz Tanımazken Tüm Dünya Onu Tanıyordu!

Star oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ son günlerde yeni Netflix projesi ve “La casa de Papel” dizisinde rol alacağı iddialarıyla gündemde. Ama o yurt dışı atılımını çoktan yaptı!

Star oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’dan uzun süredir ses soluk çıkmıyordu. Televizyonda hüsran yaşayan Tatlıtuğ’dan nihayet beklenen haber geldi ve Netflix’te bir bilim kurgu dizisiyle döneceği açıklandı. Bundan bir ay sonra da Tatlıtuğ’un fenomen dizi “La casa de Papel”de rol alma ihtimalini öğrendik! Birkaç yıl önce de ünlü oyuncunun bir başka dünyaca ünlü dizi “Vikings”de rol alacağı iddia edilmişti. Neredeyse oyunculuğa başladığı günden beri adı yabancı projeler için geçen Tatlıtuğ, bu konuda ince eleyip sık dokuyor olmalı. Çünkü o yurt dışı atılımını çoktan yaptı!

Mankenlikte Zirveye Çıktı!

Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ, bu kadar başarılı bir oyuncu olmadan önce, 2002 yılında “Best Model of the World” seçilmiş bir mankendi. Henüz 19 yaşında kazandığı bu başarının ardından da tası tarağı toplayıp Paris’e gitti. Çünkü dünyanın en ünlü manken ajanslarından biri olan “Success” ona çok güzel bir teklif sundu! Yarışmadan bir hafta sonra atlayıp Paris’e giden Tatlıtuğ, orada büyük başarı elde etti. Annesi rahatsızlanana kadar da Türkiye’ye dönmedi.

Dünyaca Tanınmaya Başladı!

Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ’u yarışmanın hemen ardından ülkeyi terk ettiği için eleştiren çok oldu. Ancak Türkiye’de bir erkek mankenin kadın manken kadar ilgi görmediğine inanan Tatlıtuğ, uluslararası bir kariyer yapmayı çoktan kafasına koymuştu! Yurt dışında da kadın mankenlerden daha az para kazansa da yaptığı işin büyük saygı gördüğünü anlatan Tatlıtuğ, orada kaldığı kısa süre içinde bir mankenin gelebileceği en yüksek noktalara geldi!

Kıvanç Tatlıtuğ, “Morgan” markasının kataloğunu çekti ve “Calvin Klein” markasının baş mankeni seçildi. O dönem bir manken bu katalogları çekerse başka hiçbir şey yapmasa da yetiyordu!

“Sen aptalsın”

Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ’un bu başarılarını ise Türkiye’de gören duyan olmadı! Tatlıtuğ, “Yurt dışında olmak burada medyatik olmaktan önemli” dediğinde “Sen aptalsın” tepkisiyle karşılaştı! Ara sıra geldiği Türkiye çekimlerinde ise adı bile yazılmadı.

Anlaşılan o ki, Kıvanç Tatlıtuğ yurt dışı başarılarına ve adımını sağlam atmaya 19 yaşından beri alışkın! Umarız onu oyunculukta da en tepe noktalarda görebiliriz.Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz