Berrak Tüzünataç Uraz Kaygılaroğlu’ndan Kurtulamıyor! Tatil Dönüşü Yine Aynı Sahneyle Karşılaştı

Aleyna

Haberler

26 Mayıs 2021

Berrak Tüzünataç Uraz Kaygılaroğlu’ndan Kurtulamıyor! Tatil Dönüşü Yine Aynı Sahneyle Karşılaştı

Berrak Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu’nun jet hızıyla başlayan ilişkilerine dair bitişinde jet hızıyla olduğu iddiaları devam ediyor. Ancak magazin dünyası bu konuda ikiliden net bir cümle duymadan rahat etmeyecek gibi görünüyor. İşte oyuncu Berrak Tüzünataç’ın yine yolda yakalandığı muhabirlere cevabı!

Yine Net Bir Cevap Yok

Berrak Tüzünataç tatil dönüşü yine magazin muhabirlerine yakalandı. Biraz tatilden biraz da corona hallerinden sohbet ettikten sonra muhabirler yine geldiler malum konuya. Uraz Kaygılaroğlu ile ilişkilerinin ne durumda olduğu sorusunu bir çırpıda soruveren muhabirler Tüzünataç’tan yine beklenen cevabı aldılar. “Ben ne zaman özel hayatın hakkında konuştum” diyerek soruyu yine cevapsız bırakan Tüzünataç röportajı da o dakika sonlandırmış oldu.

Hızla Başladı Hızla Bitti

Bu sene magazin dünyasının en şaşırtan ilişkilerinden birisi olan Berrak Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu ilişkisi kelimenin gerçek anlamıyla jet gibi başlamıştı. Ali Yörenç ile yollarını ayırdıktan sonra Uraz Kaygılaroğlu ile aşka yaşamaya başlayan güzel oyuncunun ilişkisi Şubat ayında birlikte katıldıkları bir Instagram canlı yayınına dayanır. Bu programda kurulan samimiyet kısa sürede yoğunlaşarak hızlıca bir ilişkiye dönüşüvermiş ve Kaygılaroğlu’nun sosyal medya paylaşımı ile resmiyet kazanmıştı. Ancak Arnavutköy’de bir balıkçıda ilan ettikleri aşkları çok uzun sürmedi. Başladığı hızla bittiği iddiaları konuşulmaya başlandı.

Fikir Ayrılıkları Yüzünden mi?

blank

Genel olarak çok fazla fikir ayrılığına düştükleri bilinen çiftin bu nedenle ayrıldıkları tahmin ediliyor. Hatta bu ayrılıklar nedeniyle Kaygılaroğlu’nun Tüzünataç’tan ayrılmak istediği iddialar arasında. Bunun üzerine Bodrum’a detoksa giden Tüzünataç döner dönmez de bu malum soru ile karşılaştı yine. Ancak ünlü sanatçı her zamanki gibi özel hayatına dair tek kelime bile konuşmadı. Yenilerde Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri dizisinde oynayacak olan Uraz Kaygılaroğlu ise çekim temposu başlamadan önce tüm vaktini kızı Ada ile geçiriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz