Buse Varol Demet Akalın ve Alişan’a Star TV Stüdyolarında Baskın Yaptı! Minik Burak da Olanlara Çok Şaşırdı

Aleyna

Haberler

26 Mayıs 2021

Buse Varol Demet Akalın ve Alişan’a Star TV Stüdyolarında Baskın Yaptı! Minik Burak da Olanlara Çok Şaşırdı

Star TV’de hafta içi her gün ekranlara gelen sabah programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında baskın var. Buse Varol adeta stüdyoya baskın yaparcasına geldi. Hatta Buse Varol programa oğlu Burak’la birlikte gelirken küçük Burak’ın yaptıkları herkesi şaşırttı. İşte programdan o anlar!

Burak da Sette

Her sabah Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının konukları oldukça ağır isimlerdi. Bir sürpriz yapıp oğlu Burak’la birlikte stüdyoya gelen Buse Varol Alişan ve Demet Akalın’a oldukça büyük bir enerji getirmişe benziyorlar. Canlı yayında mikrofonu eline alan Burak’ın o anki sevimli hali ise tüm takipçilerin beğenisini topladı.

Burak Sahne Aldı!

Koltukta öylece oturmakla yetinmeyen Burak daha sonra Demet Akalın ve Alişan’la birlikte kendisini sahneye attı. Baba mesleğini devralacak gibi görünen küçük Burak’ın sahnedeki rahatlığı ve sempatikliği de ayrıca dikkat çekti. Onca kamerayı, ışığı ve stüdyo ekipmanını hiç yadırgamayan Burak Demet Akalın ve babası ile birlikte eğlenceli anlar geçirdi.

Alişan ailesini Özleyince!

Sık sık ailesi ve ev hayatına dair sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan Alişan çocukları Burak ve Eliz’le her zaman ilgili bir baba olarak görülüyor. Sürekli onlarla bir aktivite halinde olan Alişan hatta evden ayrılıp işe gelmek konusunda zorluk yaşadığını bile belli etmişti daha önce. Kızı Eliz kucağındayken paylaştığı bir fotoğrafın altına “Babasını işe yolluyor” diye bir yorum ekleyen ünlü şarkıcının Eliz’den ayrılmakta ne kadar zorluk çektiği her halinden belliydi. İşte bunu bilen güzeller güzeli eşi Buse Varol bugün oğlu Burak’la beraber eşini stüdyoda yalnız bırakmak istememiş anlaşılan.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz