Yasak Elma’nın Yıldızları Eda Ece ve Şevval Sam Ayrılamıyor! Tatilde Yanlarında Bakın Kimler Var?

Aleyna

Haberler

26 Mayıs 2021

Yasak Elma’nın Yıldızları Eda Ece ve Şevval Sam Ayrılamıyor! Tatilde Yanlarında Bakın Kimler Var?

Ekranların olaylı dizisi Yasak Elma sezon finali yaptı, oyuncular tatil sezonunu açtı. Bütün bir yılın yoğunluğu ve karmaşasından bunalan ünlüler, stres atmak için deniz kıyısına koştu.

19 Mart 2018 tarihinde yayın hayatına başlayan Yasak Ema dizisi, 4. sezon için sezon finali yaptı. Yönetmen koltuğunda 3 sezon Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu dizi, 4. sezonda Murat Öztürk’ün yönetmenliğiyle ekranlara geldi. Senaryosu Melis Civelek ve Zeynep Gür tarafından yazılan Yasak Elma’nın başrollerini bu sezon Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar ve Berk Oktay paylaştı.

Çok Konuşuldu!

blank

Yasak Elma konusu ve oyuncuların performansı kadar sansasyonları ile de çok konuşuldu. Nesrin Cavadzade’nin ayrılığından sonra türlü dedikodularla çalkalanan Yasak Elma seti, sezon finali ile beraber sükunete kavuştu.

blank

Dizide sonlara doğru yaprak dökümü başladı. Veda edeceği belli olan ilk isim Cansu karakterine hayat veren Nilperi Şahinkaya oldu. Nilperi Şahinkaya’nın yer aldığı son bölümde bir silah ateşlediği görüldü ve yardım çağrılarında ölü ve yaralımız var anonsu duyuldu. Güzel oyuncu Nilperi Şahinkaya ile birlikte kimin diziden ayrılacağı bir süre merak konusu oldu. Ayrılıklarla ilgili sır perdesi Nesrin Cavadzade’nin sosyal medya paylaşımı ile aralandı. Cavadzade ınstagram hesabında Şahika’nın cenaze töreninden bir kare paylaştı. Öte yandan Birsen Altuntaş’ın haberine göre ayrılık ilk olarak Şevval Sam için planlanmıştı, ancak Kaya’nın geri dönmesi ile bu ayrılık ertelendi.

Tatil Yasak Elma Güzellerine Yaradı

blank

Bu kadar olaylı bir yayın döneminin ardından sezon finali veren Yasak Elma dizisinin oyuncuları yorulmuş olacaklar ki, kendilerini denize attılar. Şevval Sam ve Eda Ece birlikte tatile çıktı. Elbette kadro bu kadar değil, ikiliye rol arkadaşları Melisa Doğu ve Gülenay Kalkan da eşlik etti. Birlikte denizin ve güneşin tadını çıkaran dörtlü’nün tatilden aldıkları keyif adeta yüzlerinden okundu. Nesrin Cavadzade’nin neden arkadaşlarına katılmadığı ise merak konusu oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz