Sıla Aynı Cümleleri Bakın Kime Kurmuş! İlker Kaleli’yi Üzecek Detay Ortaya Çıktı

Aleyna

Haberler

26 Mayıs 2021

Sıla Aynı Cümleleri Bakın Kime Kurmuş! İlker Kaleli’yi Üzecek Detay Ortaya Çıktı

Aşktan yana yüzü gülmediği düşünülen ünlü şarkıcı Sıla, yeni aşkıyla magazin gündemine bomba gibi düştü. İlker Kaleli ile yaşadığı aşkı nihayet itiraf eden Sıla’nın sosyal medya paylaşımı hayranlarına dejavu yaşattı.

Başarısı Kadar Aşkları da Konuşuldu

Sesi ve şarkıları ile tüm Türkiye’yi büyülemeyi başaran Sıla’nın adı başarısından çok aşk hayatı ile anılmaya başladı. Ahmet Kural ile yaşadığı ilişki olaylı bir şekilde biten ünlü şarkıcı, şu sıralar yeni bir aşka yelken açtı. Şiddet iddialarıyla gündeme gelen Ahmet Kural ve Sıla çifti’nin ayrı oldukları dönemde, Sıla’nın iş adamı Okan Can Yantır ile birlikte olduğu haberleri basına yansıdı. Sıla yaşananların ardından verdiği ifadede bu ilişkiyi doğruladı.

blank

Olaylı biten bu ilşkinin ardından Sıla, ünlü şef Hazer Amani ile birlikte olduğunu duyurdu. Güzel giden ilişkilerini evlilik kararı ile taçlandıran ünlü çift ne yazık ki aşkı 10 ayda tüketti. Henüz 1 yıl evli kalmadan boşanma kararı almaları ise madyada ‘Sıla eşi üzerinde psikolojik baskı kurdu. Hazer Amani’nin eski eşi Deniz Mumcuoğlu ile görüşmesi ayrılığa sebep oldu.’ şeklinde yankı buldu. Boşanma kararını bizzat açıklayan Sıla, iddiaların doğru olmadığını, evlilikleri bitse de dostluklarının baki kaldığını duyurdu.

Yeni Aşk İddiaları Magazin Gündemini Sarstı!

blank

Hazer Amani ile boşanmasından sonra bir süre adı aşk dedikodularına karışmayan Sıla Gencoğlu, aşkı yeniden buldu! İlker Kaleli ile aşk yaşadığı konuşulan Sıla, bir süre olayla ilgili hiçbir açıklama yapmadı. Ünlü isimlerin birbirlerini sosyal medyadan takip etmeye başlaması, magazinin gözünde bu aşkı doğruladı. Olayların peşini bırakmayan magazin meraklıları sayesinde nihayet aşk ayyuka çıktı. İlker Kaleli geçtiğimiz günlerde, Sıla’nın Bodrum Bitez’de sezonluk olarak kiraladığı evin bahçesinde görüntülendi! İlker ve Sıla çifti köşeye sıkışınca çareyi ilişkilerini açıklamakta buldu.

Beklenen İlan-ı Aşk Nihayet Geldi

İkili sosyal medya hesaplarında birlikte çekilen fotoğraflarını romantik notlarla paylaşarak birbirlerine duydukları aşkı dile getirdi. İlker Kaleli paylaştığı fotoğrafa ‘Gelirmiş… Bazen biri gelirmiş kalbin en kıymet köşesine… Bilmediğim, canımdan can bir yere…’ notu ile paylaştı. Sıla ise paylaşımına ‘Diyecek afili söz çok; fakat söze ne hacet. Konu sen olunca afili olan kalbim. Şu canımın canısın.’ açıklamasını yazdı.

Sıla Aynı Nehirde İkinci Kez Yıkandı!

blank

Ancak internet sayesinde söylenen ve yazılan hiçbir sözün kaybolmadığı günümüzde, Sıla’nın kırdığı pot sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmadı! Hazer Amani ile aşk yaşadığı dönemdeki bir paylaşımında da ‘Canımın canı’ ifadesini kullanan Sıla’nın bu gafı İlker Kaleli’yi hüsrana uğrattı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz