Müge Anlı Kayıp Fatma’nın Kocası ile Görüşen Kadını Görünce Çileden Çıktı! Niye İhanet Eden Adamı Savunuyorsun?

Aleyna

ATV

26 Mayıs 2021

Müge Anlı Kayıp Fatma’nın Kocası ile Görüşen Kadını Görünce Çileden Çıktı! Niye İhanet Eden Adamı Savunuyorsun?

Müge Anlı şimdi de 38 gündür kayıp olan Fatma Öz vakası ile uğraşıyor. Kendisi hala evli olan Fahri Maraşlı ile sevgili olan Fatma Öz’den hala bir haber alınamazken Fahri Maraşlı’nın bir sevgilisi daha ortaya çıktı. Tüm bu hikaye ve yeni ortaya çıkan sevgilinin söyledikleri ise Müge Anlı’yı çileden çıkarttı!

Sen Sivas’ın Emlak Müdürü müsün?

Programa canlı yayınla katılan Fahri Maraşlı Müge Anlı’nın soruları ile oldukça zor anlar yaşadı. İlk etapta Yasemin hanımla herhangi bir ilişkisi olmadığını söyleyen Maraşlı sadece ona bir dükkan göstermek için yardımcı olduğunu iddia etti. Sivas Öğretmenevinde birlikte oldukları ispatlanmasına rağmen Maraşlı’nın hala daha dükkan göstermek için yardım ettiğini iddia etmesi üzerine Müge Anlı duruma resmen çıkıştı. “Sen Sivas’ın emlak müdürü müsün?” diye Fahri Maraşlı’yı resmen azarladı.

Kaybolan Kişi Sen de Olabilirdin!

Bugün de programa canlı telefon bağlantısı ile katılan Yasemin hanım Bahri Maraşlı’yı savunmaya devam etti. İlk tanıştıkları zaman sevgilisi olan Fatma Öz’e aşık olmadığını sadece yardımcı olduğunu söylediğini aktardı. Müge Anlı “Siz de ortada olmayabilirdiniz!” diyerek iki çocuk annesi Fatma Öz’ün peşini bırakmayacağını söyledi.

Bari Bir Kadın Olarak Kabul Etmeyin!

Canlı yayında Bahri Maraşlı’nın zor günlerden geçtiğini anlatan Yasemin hanım Bahri MAraşlı’ya sadece hayatını yoluna koyması için rehberlik etmek istediğini söyledi. Bahri MAraşlı ile ilk tanıştıklarında Fatma ÖZ’den haberinin olmadığını sadece Maraşlı’nın mutsuz bir evliliği olduğunu biliyordum dedi. Ardından Fatma ÖZ’ün ortadan kaybolmasından sonra ondan haberinin olduğunu, Bahri Maraşlı’nın sadece ona yardımcı olduğunu bildiğini aktardı. Bu esnada Bahri Maraşlı’nın dün intihar girişiminde bulunmasının ardından bugün “Sonuna kadar her zaman arkasında olacağım” dedi. Maraşlı’nın yaşadığı şeyler yüzünden mahcubiyet duyması nedeniyle onun yanında olacağını söylemesi üzerine Müge Anlı yine sinirlendi. “Bari bir kadın olarak bunu kabul etmeyin. Bu adamın karışı var çocukları var yapmayın. Biz kadınlar bunları kabul edersek daha başımıza çok şey gelir.” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz