O Fotoğraf Olay Yarattı! Çukur’un Efsun’u Damla Sönmez’den Kafa Karıştıran Paylaşım: Yeni Bir Aşk mı Doğuyor?

Aleyna

Haberler

23 Haziran 2021

O Fotoğraf Olay Yarattı! Çukur’un Efsun’u Damla Sönmez’den Kafa Karıştıran Paylaşım: Yeni Bir Aşk mı Doğuyor?

Son olarak Çukur’da Efsun Koçovalı karakterine hayat veren Damla Sönmez, renkli kişiliği ve başarılı oyunculuğu ile Çukur’un 4. sezonuna damga vurdu. 131. bölümü ile ekranlara veda eden Çukur’dan geriye, Damla Sönmez’den bir hoş seda kaldı.

Efsun Unutulmadı

Oyunculuk eğitimine yurt dışında başlayarak Türkiye’de tamamlayan Damla Sönmez, oyunculuğun yanı sıra müzik üzerine de eğitimler aldı. 2 yıl keman ve 1 yıl piyano dersleri gören güzel oyuncu bütün marifetlerini Çukur’da ortaya döktü. Hal böyle olunca Sönmez’in sahneleri bir türlü akıllardan silinmedi.

9 Yıllık İlişkisini Noktalamıştı

blank

Damla Sönmez sadece Çukur dizisinde sergilediği oyunculuk ile değil, özel hayatı ile de bir dönem çok konuşuldu. Geçtiğimiz haftalarda 9 yıllık ilişkisine son veren Damla Sönmez, bu hamlesi ile dikkatleri üzerine çekti. 2012 yılında aşk yaşamaya başlayan Damla Sönmez ve Ushan Çakır, 2018 yılında nişanlanmışlardı.

blank

İddialara göre çift 3 yıl boyunca nişanlı kalıp evlenemeyince Damla Sönmez isyan etti ve ilişkiyi noktaladı. Ayrılık haberi kısa sürede sosyal medyada yayıldı ancak çiftten ayrılığın sebebine dair bir açıklama gelmedi. Geçtiğimiz günlerde iki ünlü ismin instagramdan takipleşmesi ve Ushan Çakır’ın Damla Sönmez’in fotoğrafına yorum yapması, barışma sinyali olarak değerlendirildi.

Barışma iddialarına Böyle Cevap Verdi

blank

Ancak çok geçmeden Damla Sönmez imalı bir paylaşım yaparak bu iddiaarın yalan olduğunu belirtti. Paylaşımında “Kimseyle ‘kurtulma isteği’ raddesine gelme. Usulca geride bırakmayı öğrenmelisin. İnsanlar hayatına değer geçerler. Kimseyi kutsallaştırma. Geride bırakmak; onu unutmak, görmek dahi istememek değildir. Geride bırakmak, ‘Seni seviyorum ama bana iyi gelmiyorsun’ diyebilecek kadar dingin ve güçlü olmaktır” ifadelerine yer veren Sönmez, barışma iddialarını noktaladı.

Yeni Paylaşım Yeni Aşk Demek mi?

blank

Ünlü oyuncunun bugün yaptığı br paylaşım ise takipçilerine “Barışma yoksa yeni aşk var” ihtimalini düşündürdü. Okuduğu bir kitabın, aşkın insanda yarattığı etkileri anlattığı bir kısmını paylaşan Damla Sönmez, görünene göre yeni bir aşka yelken açtı. İçindeki kelebekleri uçurmaya hazırlanan ünlü oyuncuya sonsuz mutluluklar diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz