Berrak Tüzünataç’tan Sonra Kendini Bebekistanın Kollarına Attı! Uraz Kaygılaroğlu İki Ünlü Güzeli Yanına Aldı

Aleyna

Haberler

19 Haziran 2021

Berrak Tüzünataç’tan Sonra Kendini Bebekistanın Kollarına Attı! Uraz Kaygılaroğlu İki Ünlü Güzeli Yanına Aldı

Uraz Kaygılaroğlu, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla olay yaratmaya devam ediyor. Ünlü oyuncudan yepyeni bir paylaşım geldi. Olay paylaşım dakikalar içinde Instagram’ın gündemine oturdu.

uraz kaygılaroğlu

Türkiye’nin en sevilen erkek oyuncularından biri olan Uraz Kaygılaroğlu son dönemin en popüler isimlerinden biri. Es-Es, Yedi Güzel Adam, Baba Candır, Ege’nin Hamsisi gibi projelerden tanıdığımız yakışıklı oyuncuyu en son efsane dizi Sefirin Kızı’nda izlemiştik. Şimdilerde yeni Netflix dizisi Erşan Kuneri için çalışmalara başlayan Kaygılaroğlu, hem samimiyeti hem de başarılı oyunculuğu ile izleyicinin kalbini fethetmeye devam ediyor.

uraz kaygılaroğlu-berrak tüzünataç

Bildiğiniz gibi Uraz Kaygılaroğlu 5 yıllık eşi ve kızının annesi Melis İşiten ile 2019 yılında yollarını ayırmıştı. Ardından adı Gamze Okutucu, Aslı Enver, Mehtap Algül gibi isimler ile anılan Uraz Kaygılaroğlu en son kendisi gibi oyuncu olan Berrak Tüzünataç ile aşka yelken açmıştı. Çok geçmeden yollarını ayıran ünlü çift, hayranlarını da bir hayli üzmüştü.

Dizinin Güzellerini Yanına Aldı

Yeni Netflix dizisi için çalışmalara başlayan Uraz Kaygılaroğlu’ndan bomba bir paylaşım geldi. Yakışıklı oyuncu Aynen Aynen’deki rol arkadaşı Nilperi Şahinkaya ve Masumlar Apartmanı’nın yıldızı Merve Dizdar ile kameraların karşısına geçti. Olay paylaşımın altına “Bebekistan” diye not düşen Kaygılaroğlu’nun paylaşımına Merve Dizdar ve Nilperi Şahinkaya’da tepkisiz kalmadı. Ünlü oyuncuların heyecanlandıran paylaşımı binlerce yorum ve beğeni aldı.

İlk Fotoğraf Geldi

Netflix Türkiye birbirinden orijinal yapımlarıyla izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Yeni projesi Erşan Kuneri için harekete geçen dizi setinden oldukça ilgi çeken bir paylaşım gelmişti. G.O.R.A ve Arif V 216’da yer alan karakterin hayatını izleyeceğimiz komedi dizisinden Cem Yılmaz bir paylaşımda bulundu.

Başrollerinde Nilperi Şahinkaya, Ezgi Mola, Uraz Kaygılaroğlu, Zafer Algöz ve Merve Dizdar gibi isimlerin yer alacağı Erşan Kuneri gelecek sezonun en konuşulan yapımlarından biri olacak gibi duruyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz