Oğuzhan Koç’a Büyük Şok! Bu İddia Doğruysa Yer Yerinden Oynar: Şarkısı Her An Yayından Kaldırılabilir

Aleyna

Haberler

20 Haziran 2021

Oğuzhan Koç’a Büyük Şok! Bu İddia Doğruysa Yer Yerinden Oynar: Şarkısı Her An Yayından Kaldırılabilir

Müzik dünyası bir çalıntı haberi ile çalkalanıyor. İddialara göre Türkiye’nin sevilen sanatçısı Oğuazhan Koç’un Kendime Sardım şarkısı dünyaca ünlü bir yıldızın eserinden fazlaca esinlenmiş.

oğuzhan koç

Müzik piyasasında yine sular durulmuyor. Albüm kapağıydı, sözüydü müziğiydi derken çalıntı iddiaları ile gündeme gelen sanatçılarımıza maalesef bir yenisi daha eklendi. Şimdilerde başarılı kariyeri kadar ünlü oyuncu Demet Özdemir ile yaşadığı aşk ile de çok konuşulan Oğuzhan Koç’un en sevilen şarkılarından biri, çalıntı olduğu iddiası ile şikayet edildi.

Kanıtlanırsa Yayından Kaldırılacak

Oğuzhan Koç şüphesiz Türkiye’nin en sevilen ve en sempatik sanatçılarından biri. Hem 3 Adam gibi tv şovları hem Yol Arkadaşım gibi komedi filmleri hem de Beni İyi Sanıyorlar, Küskün, Hepsi Geçiyor gibi birbirinden hit şarkıları ile kalbimizde taht kuran başarılı sanatçı son dönemin en popüler isimlerinden biri.

Aşk hayatı ile gündemden düşmeyen Oğuzhan Koç ile ilgili yepyeni bir iddia ortaya atıldı. Popbizde Instagram sayfasının haberine göre, ünlü ismin geçtiğimiz yıl çıkardığı “Kendime Sardım” isimli şarkısının dünyaca ünlü yıldız Maluma’nın “11 Pm” ile birebir aynı olduğu iddia edildi. Hatta Maluma’nın haklarını koruyan Edisyon şirketinin Türk yetkilileri şikayet etmeye karar vermiş.

Eğer “Kendime Sardım”ın birebir alıntı yapılarak oluşturulduğu kanıtlanırsa Oğuzhan Koç’un şarkısının yayından kaldırılacağı da iddialar arasında. Youtube’da 52 milyon izlenme alan şarkının akıbetinin ne olacağı merak konusu.

Albüm Kapağının Çalıntı Olduğu İddiası

demet akalın

Pop müziğin sevilen isimlerinden Demet Akalın’da son birkaç gündür çalıntı albüm kapağı söylentileri ile gündemde. Ünlü şarkıcının 2014 yılında çıkardığı Rekor adlı albüm kapağındaki kadının kendisi olmadığı ortaya çıktığı iddia edilmişti. Söylentilere göre, Dolce&Gabbana’nın kreasyonundan paylaşılan bir fotoğraftaki mankenin yüzüne Demet Akalın’ın yüzü shoplanarak değiştirilmiş.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz