Elveda AsDor! Kardeşlerim’in Yıldızı Onur Seyit Yaran’dan Partneri Su Burcu Yazgı Coşkun’a Duygusal Veda

Aleyna

Haberler

19 Haziran 2021

Elveda AsDor! Kardeşlerim’in Yıldızı Onur Seyit Yaran’dan Partneri Su Burcu Yazgı Coşkun’a Duygusal Veda

Kardeşlerim’in sevilen oyuncuları Su Burcu Yazgı Coşkun ve Onur Seyit Yaran’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Dizinin sevilen yıldızlarının samimi halleri sosyal medyada olay oldu.

su burcu yazgı coşkun-onur seyit yaran-kardeşlerim

ATV’nin fenomen dizisi Kardeşlerim birbirinden heyecanlı bölümleriyle bu sezonun en beğenilen yapımlarından biri oldu. Tüm Türkiye’yi ekranlara kilitleyen fenomen dizi, yayınlandığı ilk günden beri reyting listelerini adeta darmadağın ediyor. Anne ve babalarını kaybettikten sonra birbirlerinden başka kimseleri kalmayan kardeşlerin yaşam mücadelesine tanık olduğumuz Kardeşlerim çarpıcı konusu ve güçlü kadrosu ile dönemin en favori yapımlarından biri olmaya aday.

“AsDor Kısa Bi Süreliğine”

Başarılı bir sezonun ardından sezon finali bölümü ile ekranlara kısa süre veda edecek olan Kardeşlerim’in Asiye’si ve Doruk’u bu sezonun en sevilen çiftlerinden biri oldu. Masum ve samimi aşklarıyla kalbimizi ısıtan çifte hayat veren Su Burcu Yazgı Coşkun ve Onur Seyit Yaran’dan çok konuşulacak bir paylaşım geldi.

Onur Seyit Yaran, bir sezon boyunca rol arkadaşı Su Burcu Yazgı Coşkun ile çekildiği fotoğrafları Instagram hesabında paylaştı. Olay paylaşımına “AsDor kısa bi süreliğine” diye not yazan yakışıklı oyuncu, partneri Coşkun’a bu şekilde veda etti. Güzel oyuncu ise rol arkadaşının ince jestine tepkisiz kalmadı. Su Burcu Yazgı Coşkun, o paylaşımını kendi hikayesinde de paylaştı.

Henüz 16 Yaşında

su burcu yazgı coşkun-onur seyit yaran-kardeşlerim

Son dönemin en dikkat çeken oyuncularından biri olan Su Burcu Yazgı Coşkun, ekranların en genç yeteneklerinden biri. 2004 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu, ilk kez Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde görmüştük. O zamanlarda daha ok küçük olan Coşkun, ardından Aşk Yeniden, Kadın, Kuzgun, Kırmızı Oda gibi önemli yapımlarda başarılı bir performans sergiledi. Genç yaşına rağmen yeteneği ile hepimizi büyüleyen Su Burcu Yazgı Coşkun’un ismini daha çok duyacak gibiyiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz