Camdaki Kız Onu Çok Yormuş! Dizinin Sedat’ı Feyyaz Şerifoğlu Öyle Bir Paylaşım Yaptı ki…

Aleyna

Haberler

19 Haziran 2021

Camdaki Kız Onu Çok Yormuş! Dizinin Sedat’ı Feyyaz Şerifoğlu Öyle Bir Paylaşım Yaptı ki…

Camdaki Kız’da fırtınalar estiren Feyyaz Şerifoğlu’ndan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Yakışıklı oyuncu dizi biter bitmez soluğu tatilde aldı. Şerifoğlu’nun ilginç tatil yeri seçimi sosyal medyada olay oldu.

feyyaz şerifoğlu

Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız şüphesiz bu sezonun en çok konuşulan yapımlarından biriydi. Çarpıcı konusu ve güçlü kadrosu ile oldukça iddialı bir şekilde sezona başlayan fenomen dizi, ilk bölümüyle reyting listelerini adeta altüst etmişti. Kısa süre içinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Camdaki Kız’ın oyuncu kadrosunda ise Burcu Biricik, Nur Sürer, Tamer Levent, Selma Ergeç, Feyyaz Şerifoğlu, Enis Arıkan gibi isimler var.

Kendini Tabiat Ananın Kucağına Attı

Kırmızı Oda’daki Can karakterinden sonra hepimizin kalbinde taht kuran ünlü oyuncunun, yine Burcu Biricik ile bambaşka bir projede yer alacağını duyunca çok sevinmiştik. Camdaki Kız dizisindeki karakterine rağmen izleyicinin sevgisini kazanan yeni jönümüz sosyal medyadaki paylaşımlarıyla olay oluyor.

Yoğun geçen bir sezonun ardından Feyyaz Şerifoğlu doğa ile baş başa kalacağı bir tatil planı yaptı. Memleketi Rize’ye giden ünlü oyuncu, Karadeniz’in mis gibi yaylalarında dizinin yorgunluğunu atıyor. Doğanın kucağında kah inek otlatan kah yaylayı keşfe çıkan ünlü oyuncu, tatilinin her anını Instagram takipçileri ile de paylaşmayı ihmal etmiyor. Yakışıklı oyuncu, hayvan dostları ile çok iyi anlaşıyor.

Onu İlk O Ses Türkiye’de Görmüştük

feyyaz şerifoğlu

1991 doğumlu ünlü oyuncuyu aslında ilk kez O Ses Türkiye yarışmasında görmüştük. Güzel sesi ile üç jüriyi göndermeyi başaran Feyyaz Şerifoğlu hem yeteneği hem de yakışıklılığı ile kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya başladı. Ajda Pekkan’ın vokalistliğini yapan Şerifoğlu, müzik kariyerine ENBE orkestrası ile devam etti. Ardından reklamlarda da rol alan ünlü isim, son dönemlerin en popüler erkek oyuncularından biri.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz